Košarkarski vikend članskih in mlajših selekcij

Tako kot prejšnji konec tedna je članski kvintete košarkarskih klubov v članskih konkurencah vknjižil dve zmagi.

Slatinčanke so bile že med tednom v Celju deležne prave kanonade s strani državnih prvakinj.

Šentjurčani so na Kodeljevem skorajda prejeli stotico, a bili še v zadnji minuti le točko za gostitelji.

Slatinčani so si v Litiji odločilno prednost priigrali že v prvem polčasu, z dvojnim dvojčkom pa je izstopal Semir Smajlović.

Podčetrčani so s parketa prvouvrščene ekipe iz Slovenske Bistrice tretjič letos odšli sklonjenih glav.

Druga šentjurska ekipa je brez kaznovanih Boštjana Korošca in Roka Mavrina pokazala predstavo, ki obeta, da bodo še naprej konkurenčni.

1. SKL za ženske – 10. krog

Merkur Celje : Kozmetika Afrodita 133:59 (Baloh 26, …)

Ostali rezultati in lestvica (Kozmetika Afrodita je 9. med 10 ekipami)

Liga Telemach – 10. krog

Geoplin Slovan : Šentjur 95:86 (Čebular 21, Lapornik 19, Sebič 12, Ručigaj 11, …)

Zapis spletnega mesta KK Šentjur

Fotogalerija

Ostali rezultati in lestvica (Šentjur je 6.-9. med 12 ekipami)

1. B SKL – 11. krog

Litija : Rogaška 63:82 (Smajlović 25, Ambrož 20, Spešič 17, …)

Zapis spletnega mesta KK Rogaška

Ostali rezultati in lestvica (Rogaška je 2. med 14 ekipami)

2. SKL vzhod – 10. krog

ALTE Bistrica : Terme Olimia 75:58 (Abramovič 22, Gobec 15, …)

Ostali rezultati in lestvica (Terme Olimia so 3.-4. med 12 ekipami)

3. SKL vzhod – 8. krog

ŠRK Koši Šentjur : Konjice-Zreče 84:57 (Verhovšek 19, Pirih 17, Zorko 17, …)

Ostali rezultati in lestvica (ŠRK Koši Šentjur je 4. med 9 ekipami)

Mlajše selekcije

Mladinci do 18 let

2. SKL – vzhod 1, 10. krog od 14:

Šentjur : Konjice-Zreče B 71:63 – zaostala tekma 9. kroga (Oset 31, Bedek 17, …)

Radenska Creativ : Šentjur – neodigrano