V Dobju so včeraj izpeljali 51. prireditev “Pokaži, kaj znaš”. Zanjo je poskrbelo Kulturno društvo Dobje, na odru pa so se zvrstili številni sodelujoči.

Tradicionalno so izbrali tudi najbolje posameznike in ansamble. Pri posameznikih je po izboru občinstva slavila Jerneja Salobir, po mnenju strokovne komisije pa Matevž Perc. Pri ansamblih so obe nagradi prejeli Gajstni muzikanti.
Plaketo Franca Salobirja za najboljšega godca je prejel Anton Baškovič.
Za zaključek so zaigrali še člani Ansabmla Petka.





