Minuli petek je predstavnik elektro podjetja šmarske policiste obvestil, da so na na eni od stanovanjskih hiš na šmarskem območju zaznali opravljen nepooblaščen poseg v elektro omarico.
Pred števcem je bil nedovoljeno priklopljen električni vodnik, ki je bil speljan v notranjost objekta.
Zaradi tatvine električne energije so na zadevo postali pozorni policisti. Pri najemniku stanovanjske hiše, 36-letnemu državljanu Srbije, so opravili hišno preiskavo in ugotovili, da je imel v hiši prostor prilagojen za gojenje konoplje. Našli so okoli 40 sadik.
Konopljo in predmete za gojenje so policisti zasegli in 36-letniku odvzeli prostost. Zaradi suma suma storitve kaznivih dejanj tatvine in neupravičene proizvodnje in prometa s prepovedanimi drogami so ga privedli k preiskovalnemu sodniku, ki mu je v nadaljevanju odredil pripor.
Poglejte še:
Prodajni hit Forthing T5 EVO zdaj tudi v Celju! Preizkusite ga v salonu VIP avtomobili