Šmarčani vodili z 0:6, a niso prišli do zmage

V soboto so šmarski nogometaši v okviru Medobčinske članske lige Medobčinske nogometne zveze Celje gostovali pri laških kolegih, tekma pa se je končala s kar 12 zadetki. K nenavadnosti tekme sta ekipi prispevali s tem, da so v prvem polčasu vse svoje zadetke dosegli gostje, v drugem pa domači.

Andraž Korez je na tem srečanju kar petkrat zatresel mrežo Laščanov, en gol pa je prispeval Alen Ivanuš. Šmarčani so po 14 minutah vodili z 0:4 in do glavnega odmora zadeli še dvakrat. V drugem polčasu so na podoben način igrali domači.

Laško : Šmarje pri Jelšah 6:6 (0:6)

0:1 – Andraž Korez 8.’  (11 m), 0:2  – Alen Ivanuš 10.’, 0:3 – Andraž Korez 13.’, 0:4 – Andraž Korez 14.’, 0:5  – Andraž Korez 30.’, 0:6  – Andraž Korez 36.’