Rok Perčič šestič najboljši v namiznem tenisu

Tenis klub Kozje je v četrtek izpeljal 22. občinsko prvenstvo Občine Kozje v namiznem tenisu. Prvenstva se je udeležilo 10 igralcev, ki so bili najprej razdeljeni v tri skupine, nato pa sta se najboljša dva iz vsake skupine uvrstila še v izločilne boje.

Kot je zapisal Roman Gradišek iz Športne zveze Kozje, so že v četrtfinalu videli eno zelo izenačeno tekmo, v kateri se je Gregor Volaušek dobro upiral lanskemu prvaku Roku Perčiču. Rok je tesno zmagal, nato pa je v polfinalu premagal še Dušana Ferliča. V drugem polfinalu je bil Blaž Hartl boljši od Ervina Perčiča.

V finalu je nato Rok Perčič odigral zelo zanesljivo in osvojil naslov občinskega prvaka tretjič zapored in šestič skupno. Drugo mesto je osvojil Blaž Hartl, tretji pa je bil Ervin Perčič. Blažu je to bilo tretje drugo mesto in šesta uvrstitev med prve tri, medtem ko je bil Ervin med prvimi tremi na 19 od 22 prvenstev, na polovici vseh pa je tudi zmagal.