Namiznotenisači sezono zaključili s turnirjem posameznikov

Vsako od 19 sezon, kolikor Športna zveza Kozje organizira Ligo namiznega tenisa Kozjansko, so tradicionalno zaključili s turnirjem posameznikov – igralcev lige.

Enako je bilo tudi letos, ko je turnir potekal v soboto, 16. marca. Udeležilo se ga je 15 tekmovalcev.

Najuspešnejši v tolažilni skupini; foto: ŠZ Kozje

Kot je zapisal Roman Gradišek iz ŠZ Kozje so bili najprej razdeljeni v štiri skupine, iz katerih sta se dva najboljša uvrstila v zaključne boje, ostali pa so igrali tolažilni turnir. Po četrfinalu in polfinalu sta se v velikem finalu pomerila Rok Perčič, član ekipe Tenis klub Kozje Senčniki Border in Vlado Antolič iz NTK Rogaška. Prepričljivo boljši je bil Rok in tako osvojil zaključni turnir. V tekmi za tretje mesto je Primož Kancler iz ekipe ŠD Sladka Gora premagal še enega člana NTK Rogaška Matijo Škorjanca.

V tolažilnem turnirju je bila njabolj uspešna ekipa Avto Sotla Podčetrtek, saj je Klemen Vavričuk zmagal, Filip Štravs pa je bil tretji. Med njiju se je uvrstil Matjaž Čerček iz ekipe Šmarje pri Jelšah.