Dobovec bo končnico začel na prvem mestu

Ekipa Dobovca si je sinoči v zadnji tekmi rednega dela prvoligaškega futsal tekmovanja, v derbiju prvouvrščenih ekip, zagotovila najboljši izhodiščni položaj pred končnico. Prav tako so se skupaj z Vrhničani neposredno uvrstili v finale.

Na Vrhniki so bili domači pod pritiskom zmage, če želijo redni del končati na vrhu. Edini gol v prvem polčasu je dosegel Dobovec. Domači so v začetku prvega polčasa z dvema goloma prešli v vodstvo. Za izenačenje je poskrbel Martinez, a so Vrhničani v predzadnji minuti znova povedli. Veliko točko so si črno-beli priigrali po uspešno izvedeni 10-metrovki.

Siliko je sicer še edina ekipa, ki je Dobovec v tej sezoni ni premagal.

Siliko Vrhnika : Dobovec 3:3 (0:1)
0:1 – Kneževič (17.’), 1:1 – Bjelčevič (24.’), 2:1 – Ciuha (28.’), 2:2 – Martinez (31.’), 3:2 – Jandrić (39.’), 3:3 – Čeh (39.’/10 m)