Dobovec dvoštevilčen

V prvi futsal ligi se je začel tretji del rednega dela državnega prvenstva. Dobovec je v Rogaški Slatini gostil ekipo s Škofij, ki jo je med tednom v zaostali tekmi ugnal v gosteh.

Oslabljeni gostje se niso dolgo zoperstavljali črno-belim, ki so povedli že v drugi minuti. Dobovec je v prvem polčasu dosegel kar 8 zadetkov in tekmo mirni pripeljal do konca. Med strelce se je pri domačih vpisalo kar osmero igralcev.

To je bila najvišja zmaga Dobovca v tej sezoni. Trikrat so zmagali tudi s prednostjo 8 golov.

Dobovec : Bronx Škofije 10:1 (8:1)
1:0 – Duščak (2.) 2:0 – Cesarec (4.), 3:0 – Pasariček P. (8.), 4:0 – Pasariček P. (9.), 5:0 – Cupin (13./AG), 6:0 – Kneževič (16.), 7:0 – Anderson (17.), 7:1 – Stanić (19.), 8:1 – Anderson (20.), 9:1 – Pasariček D.(39.), 10:1 – Kneževič (39.)

Ostale tekme
Sevnica : Oplast Kobarid 5:2
Meteorplast Šic bar : The Nutrition Extrem 7:3
Siliko Vrhnika : Dobrepolje 5:0

Nadaljevanje prvenstva je na sporedu 8. februarja, ko bo Dobovec gostoval v Ribnici.