Slatinčani visoko zmagali proti NK Odranci

Včeraj je v Rogaški Slatini potekala nogometna tekma v sklopu pokala Pivovarna Union, ob kateri so zdraviliško mesto obiskali nogometaši kluba Odranci.

Tekma se je zaključila z visokim rezultatom za Rogaško – 7:0, klub pa s tem napreduje v naslednji krog pokala. Odranci so se v prvem polčasu dobro upirali Slatinskim nogometašem, ki so že v prvem polčasu vodili za 2 točki z goloma Alena Neskića in Emanuela Mihalića. Slatinčani so dobro izkoristili izključitev gostujočega vratarja Nika Sereca v 53. minuti, že pred tem pa so zadeli 3 gole. Ker so Prekmurci v Rogaško pripotovali brez rezervnega vratarja, je na gol stopil branilec Jan Hartman, ki je pa še 4-krat moral pobrati žogo iz mreže.

Ekipa Odranci je bila pred tekmo še dodatno oslabljena, saj se številni igralci zaradi zdravstvenih težav in službenih odsotnosti niso mogli udeležiti tekme, kar jim je tekmo proti domačemu favoritu še dodatno otežilo.

Za NK Odranci je ta tekma bila zadnja v sklopu 3. kroga pokala Pivovarne Union. Prekmurci so si pred to tekmo 5. novembra na domačem terenu v Odrancih priigrali zmago proti NK Kema Puconci v sklopu Pomurske nogometne lige, 29. oktobra pa so gostovali v Radencih, kjer so premagali NK Radinska Slatina z rezultatom 4:2. Zmagovalno Rogaško pa v bližnji prihodnosti čakata še dve tekmi, in sicer 12.11. ob 13:30, ko igra proti klubu Ilirija 1911, ter 19.11. ob 13:30, ko igra proti klubu Rudar Velenje.

NK Rogaška:

Postavitev: 1 Antonio Tuta (V), 3 Emanuel Mihalić, 8 Thalisson Charles Alves Moreira, 11 Alen Neskič (K), 14 Tomi Gobec, 17 Dejan Kantužer, 20 Ivan Dolovski, 25 Luka Anković, 26 Maj Drobne, 33 Antonio Majcenić, 77 Filip Tomašković

Zadetki: Neskić (31′ in 56′), Mihalić (38′), Musulin (50′), Anković (70′ in 75′), Drobne (88′)

Menjave: Matoševič D. / Majcenović A. (41′), Musulin M. / Tomašković F. (41′), Lampreht R. R. / Mihalić E. (46′), Hajric A. / Musulin M. (71′), Majcen J. / Dolovski I. (71′)

NK Odranci:

Postavitev: 12 Niko Serec (V), 3 Kristjan Horvat, 7 Tomas Vori, 8 Szabolcs Andrejek, 14 David Copot (K), 16 Sandi Sukič, 21 Nikola Tompa, 22 Luka Lukač, 29 Jure Lukač, 33 Aleš Štornik, 77 Jan Hartman

Zadetki: /

Menjave: Lorbek N. / Vori T. (62′), Rezonja Ž. / Lukac L. (74′), Raduha R. / Lukac Jure (87′)