Kdo bo sedel v svetih krajevnih skupnosti občin Kozje, Podčetrtek in Šentjur

23. 11. 2022 11:01

V nedeljo so volivci glasovali tudi za člane najnižje stopnje lokalne samouprave – člane svetov krajevnih skupnosti v mandanem obdobju 2022-2026. Volitve v ta organ se izvajajo po večinskem sistemu.

Tovrstnih volitev ne poznajo v najmanjših občinah. Na našem območju sta to Bistrica ob Sotli in Dobje.

Občina Kozje (6 krajevnih skupnosti)

KS BUČE
Vili Plevnik (skupina občanov), Branko Lugarič (SDS), Karel Koželj (SDS), Mirko Kovačič (skupina občanov), Robert Martin Krajnc (N.Si).

KS KOZJE
Patricija Kovačič (SDS), Anja Kostajnšek (skupina občanov), Boštjan Prešiček, Primož Pečnik (SDS),
Denis Žučko (SDS), Vesna Bunšek Lupše (N.Si), Boštjan Hladin (SDS).

KS LESIČNO
Martina Strgar (skupina občanov), Marta Bostner (skupina občanov), Franc Amon (skupina občanov),
Janez Gril (N.Si), Dejan Bah (SDS), Franc Plahuta (skupina občanov).

KS OSREDEK
Jože Okrošek (N.Si), Boris Beuc (skupina občanov), Boštjan Jagrič (skupina občanov).

KS PODSREDA
Jože Kunej (N.Si), Anton Božičnik (skupina občanov), Alojzij Kotnik (skupina občanov), David Penič (skupina občanov), Tea Žarn (skupina občanov), Neža Dobravc (skupina občanov).

KS ZAGORJE
Darko Kolar (skupina občanov), Miran Bevc (skupina občanov), Jože Maček (N.Si), Darko Antlej (skupina občanov), Boštjan Oprešnik (skupina občanov).

Občina Podčetrtek (5 krajevnih skupnosti)

KS OLIMJE
Janez Žagar (skupina občanov), Stanislava Jakopina Milčevski (skupina občanov), Gregor Šelekar (skupina občanov), Izidor Košak (skupina občanov), Lidija Druškovič (skupina občanov).

KS PODČETRTEK
Sašo Lipošek (skupina občanov), Mirjana Alegro (skupina občanov), Svizc (Rudi Urban) Videtič (skupina občanov), Bojan Motoh (skupina občanov), Matjaž Prebil (skupina občanov), Mojca Drofenik (skupina občanov), Igor Hedrih (skupina občanov), Benjamin Alegro (skupina občanov).

KS POLJE OB SOTLI
Davorin Hostnik (skupina občanov), Damjan Kmetič (skupina občanov), Helena Polak (skupina občanov), Bernard Visočnik (skupina občanov), Franc Novak (skupina občanov), Stanislava Fistrič (skupina občanov), Jože Vajdič (skupina občanov), Anton Vrenko (skupina občanov),
Alenka Agrež (skupina občanov).

KS PRISTAVA PRI MESTINJU
Slavko-Alojz Vehovar (SD), Janko Križan (SD), Darko Grobin (skupina občanov), Kristijan Stoiljković (skupina občanov), Dejan Pušnik (skupina občanov), Boštjan Mikulan (skupina občanov), Stanko Stres (skupina občanov), Damjan Cverlin (SD), Zoran Anderlič (skupina občanov).

KS VIRŠTANJ
Franci Grobelšek (skupina občanov), Andrejka Štraus Kramer (skupina občanov), Jani Toplišek (skupina občanov), Peter Bevc (skupina občanov), Mojca Valenčak (skupina občanov), Tatjana Volavšek (skupina občanov), Albin Leskovšek (skupina občanov), Franc Jug (skupina občanov), Drago Brilej (skupina občanov).

Občina Šentjur (13 krajevnih skupnosti)

KS BLAGOVNA
Dušan Debenak (skupina občanov), Tone Svetina (skupina občanov), Gregor Guzej (skupina občanov), Andrej Županc (skupina občanov), Matej Brečko (skupina občanov), Slavko Polajžar (skupina občanov), Janez Pavlič (skupina občanov), Denis Jurkošek (skupina občanov), Leon Mulej (skupina občanov).

KS DOLGA GORA
Edi Kresnik (skupina občanov), Žan Žnidar (skupina občanov), Katarina Potočnik (skupina občanov),
Boštjan Grajžel (skupina občanov), Brigita Grm Fatur (skupina občanov).

KS DRAMLJE

Boštjan Golež (skupina občanov), Cvetko Turnšek (SDS), Franc Zdolšek (SDS), Anton Mastnak (SDS), Bojan Hrovat (SDS), Nataša Seničar (SDS), Stanko Kopinšek (skupina občanov), Franci Štrajhar (skupina občanov), Marko Lorger (skupina občanov).

KS GORICA PRI SLIVNICI
Janez Palčnik (skupina občanov), Franci (Franc) Hrovatič (DeSUS), Martin Cmok (skupina občanov), Luka Polenšek (skupina občanov), Franci Kladnik (skupina občanov), Monika Narat (skupina občanov), Matej Planko (skupina občanov), Blaž Gologranc (skupina občanov), Branko Petelinšek (skupina občanov).

KS GROBELNO
Roman Hriberšek (skupina občanov), Primož Gajšek (skupina občanov), Primož Gajšek
(skupina občanov), Matej Čokl (SDS), Anton Martinčič (SLS), Marjan Golež (SDS), Tadeja Fendre
(skupina občanov).

KS KALOBJE
Zdravko Hribernik (skupina občanov), Anton Močnik (skupina občanov), Branko Kantužar (skupina občanov), Ivan Kocman (SDS), Ivan Novak (skupina občanov), Franc Trupej (SDS), Ivan Šafran (SDS).

KS LOKA PRI ŽUSMU
Srečko Krajnčan (SD), Manica Krašovec (skupina občanov), Leopold Zupanc (SDS), Milan Grobin (skupina občanov), Robert Žafran (skupina občanov), Franci Užmah (skupina občanov), Uroš Krajnc (skupina občanov).

KS PLANINA PRI SEVNICI
Miran Jazbinšek (skupina občanov), Tomaž Rajh (skupina občanov), Jurij Hladin (skupina občanov), Anton Špan (skupina občanov), Mojca Zapušek (skupina občanov), Ivan Koželj (skupina občanov),
Anton Hladin (skupina občanov), Simon Križnik (skupina občanov), Anja Hvalc Kolman (skupina občanov).

KS PONIKVA
Katja Zatler (skupina občanov), Boštjan Kolbič (skupina občanov), Jože Šibal (skupina občanov), Marko Golež (skupina občanov), Janko Pušnik (SDS), Bojan Dobnik (skupina občanov), Branko Gajšek (SDS), Srečko Keglič (skupina občanov), Ivan Žogan (skupina občanov).

KS PREVORJE
Miroslav Pajek (skupina občanov), Nevenka Antlej  (skupina občanov), Jožko Špoljar (skupina občanov), Peter Marcen (skupina občanov), Jožko Pacek (skupina občanov), Boštjan Planko (skupina občanov), Matej Pinter (skupina občanov).

MS ŠENTJUR
Jure Raztočnik (skupina občanov), Rado (Konrad) Marot (SLS), Jožef Hernaus (skupina občanov), Metka Jezovšek (skupina občanov), Lovro Perčič (SDS), Marjana (Marija) Mastnak (SLS), Klemen Zdolšek (SLS), Jožef Cehner (SDS), Zdenko Horvat (skupina občanov), Robert Gajšek (skupina občanov), Matjaž Kovačič (skupina občanov).

KS ŠENTJUR – RIFNIK
Žiga Pungartnik (skupina občanov), Mojca Kolar (skupina občanov), Zvonko Jazbinšek  (skupina občanov), David Plevnik  (skupina občanov), Robert Oset (SLS), Janez Pevec (skupina občanov),
Matejka Pšeničnik (N.Si), Pavli (Zlatko) Zupanc  (skupina občanov), Slavko Jezovšek (skupina občanov).

KS VRBNO – PODGRAD
Nika Jager (skupina občanov), Kristijan Šuhel (skupina občanov), Mojca Tomažin (skupina občanov), Matej Malovrh (skupina občanov), Aleksander Dobovišek (skupina občanov).

 

 

Oznake: , ,
Vam je članek zanimiv? Delite ga s prijatelji:
X