Rogaška po sedmih zaporednih zmagah tokrat do izenačenja, Šmarje ter Rogatec ponovno brez uspeha

2. Slovenska nogometna liga

NK Rogaška : NK Primorje 1:1

Slatinčani so po sedmih zaporednih zmagah v tem krogu na domačih tleh prišli do izenačenja. Prvi gol igre je v 45. minuti zadel nogometaš NK Primorje, nato pa so Slatinčani v 79. minuti ta rezultat izenačili, niso pa uspeli zadeti še drugega gola ter prevzeti vodstva. Rogaška se po odličnem začetku te sezone lige trenutno nahaja na izjemnem drugem mestu na lestvici.

77 Filip Tomašković

Menjave: Hajrić / Tomašković 64′, Kantužer / Majcen 87′, Dolovski / Charles Alves Moreira 87′, Gobec / Musulin 87′

99 Leonardo Peixoto Principe

Menjave: Bončina / Nunić 46′, Sagitov / Gulič 76′, Čandić / Demirović 85′, Džuzdanović / Peixoto Principe 94′

Zadetki: Elian Demirović (0:1 – 45′)

Medobčinska liga Golgeter

ND Mozirje : NK Mons Claudius 2:1 (1:1)

Rogačani so na tujih tleh v 8. krogu z rezultatom 2:1 izgubili tekmo proti Mozirjanom. Prvi gol tekme, ki so ga zadeli nogometaši Mozirja, je padel že v 11. minuti, nato pa so rezultat čez 20 minut Rogačani izenačili. V začetku druge polovice tekme so Mozirjani zadeli še drugi gol, nogometašem Rogatca pa rezultata do konca tekme ni uspelo izenačiti. Trenutno se NK Mons Claudius nahaja na odličnem tretjem mestu lestvice te sezone.

21 Herman Jan

Menjave: Bele Nejc / Bratuša Nik 60′, Andročec Urh / Acman Alen 66′, Pikl Anžej / Kunej Jošt 82′

Zadetki: Dogaris Jan (1:0 – 15′, 11m), Acman Alen (2:1 – 46′)

Zadetki: Ferčec David (1:1 – 31′)

NK Šmarje pri Jelšah : NK Šoštanj 0:8 (0:4)

Šmarčani so na domačih tleh proti Šoštanju doživeli visok poraz. Nasprotniki so povedli že takoj po začetku igre, nato pa skozi celotno igro zadeli še sedem golov. Med tem domačim ni uspelo priti do nobenega zadetka. NK Šmarje pri Jelšah je trenutno z dvema zmagama ter petimi porazi na devetem mestu lestvice te sezone Medobčinske lige Golgeter.