Rogaška z novo zmago na drugem mestu 2. SNL, Šmarje ponovno brez uspeha

2. Slovenska nogometna liga

NK Krka : NK Rogaška 0:2

Rogaška z novo zmago nadaljuje odlične nastope v tej sezoni 2. SNL. Tokrat so se nogometaši Rogaške na tujih tleh pomerili z Novomeščani. Po zaslugi Anela Hajrića so povedli že v 7. minuti, nato pa svojo prednost z drugim golom, za katerega je zaslužen Nejc Gradišar, samo še povečali. Skozi celotno igro Krki ni uspelo priti do zadetka in zmagala je Rogaška. Slatinčani se trenutno nahajajo na izjemnem 2. mestu lestvice 2. SNL.

44 Robert Marijanović

Menjave: Marcius / Lipec 46′, Potokar / Kapitanović 46′, Jelavić / Zakrajšek 59′, Đapo / Mešanović 59′, Horvat /  Marijanović 78′

37 Anel Hajrić

Menjave: Tomašković / Majcenić 56′, Mihalić / Musulin 56′, Anković /  Hajrić 66′, Kantužer / Majcen 93′, Gobec / Pavlović 93′

Zadetki: Anel Hajrić (0:1 – 7′), Nejc Gradišar (0:2 – 45′)

Medobčinska liga Golgeter

Zreče : NK Šmarje pri Jelšah 11:0 (4:0)

Šmarčani so na tujih tleh ponovno doživeli visok poraz. Nasprotniki so prvi gol zadeli že v 15. minuti, nato pa jih do konca tekme zadeli še deset. Šmarčanom skozi celotno tekmo ni uspelo priti do zadetka. NK Šmarje pri Jelšah je trenutno z dvema zmagama ter petimi porazi na devetem mestu lestvice te sezone Medobčinske lige Golgeter.