Pregled nogometnega dogajanja v 2. SNL, 3. SNL in Medobčinski članski Ligi

Nogometno dogajanje je v polnem teku. Naše ekipe so krog zaključile brez porazov, zabeležile so 2 remija in 2 zmagi.

NK Ilirija 1911 : NK Rogaška 1:4

Rogaška je dobila še eno srečanje v gosteh in premagala Ilirijo.Ilija je sicer povedla, a že v 19. minuti je prišlo do izenačenja in v drugem polčasu do preobrata in prepričljive zmage Slatinčanov. Z novo zmago se drži visoko na lestvici 2. SNL, in sicer na 4 mestu.

25 Gašper Trdan

Menjave: Gutić / Kepic 55′, Čaušević / Djermanović 66′, Đajič / Jašaragič 66′, Kuzmić / Beguš 66′, Golob /  Mlakar 72′

Menjave: Rokavec / Majcen 46′, Neskič / Muzaferović 67′, Golob / Kodelič 70′

Zadetki: Tilen Mlakar 1 : 0 7′, Alen Krajnc 1 : 1 19′, Hasan Muzaferović 1 : 2 58′, Alen Ploj 1 : 3 65′, Stefan Andjelić 1 : 4 87′

NK Šmarje : NK Dravinja 1:1

Šmarčani so na domačem terenu prišli do remija proti Dravinji. Na zadetke je bilo potrebno počakati do zadnjih 10. minut srečanja. Povedli so šmarčani v 83. minuti, a so v 85. minuti prejeli gol za izenačenje. Tako je ostalo do konca srečanja. Tudi Šmarje se na lestvici 3.SNL Vzhod drži na dobrem

27 Jure Drofenik K

Menjave: Kramarič / Drofenik 15′, Uršič / Korez 46′,  Turnšek / Čakš 59′,Dobnik / Črešnar 82′, Fišer / Korošec 82′

NK Šentjur – NK Ljubno ob Savinji 4 : 0

V medobčinski članski ligi Golgeter je šentjur brez rezervnih igralcev prišeldo visoke zmage 4:0. Vse gole so zabeležili že v prvem polčasu.

27 Pustoslemšek Jure

Menjave: 31′ Klemenšek/Ciraj, 46′ Stajner/Šramel, 46′ Nerat/Lihteneger, 80′ Presečnik/Pustoslemšek, 85′ Vratnar/Podkrižnik

Zadetki: 1 : 0 – Pezdevšek Nejc (19′), 2 : 0 – Rihter Nejc (21′), 3 : 0 -Lesjak Luka (30′), 4 : 0 – Strmšnik Tilen (36′)11m

NK Žalec – Mons Claudius 2 : 2

Tudi igralci Rogatca so zabeležili remi, proti Savinjskim rivalom NK Žalec.

Menjave: 38′ Grašič/Krivec
67′ Močnik/Močnik
77′ Alessi/Koffi Yao

Zadetki: 1 : 0 – Petek Pascal (29′), 1 : 1 – Močnik Matej (40′), 1 : 2   8 – Brezinščak Tin (42′),  2 : 2 Udovč Tilen (44′),

ŽLK. foto: FB NK Rogaška