John Lennnon poskrel za prvi poraz Dobovca (video)

V predpredzadnjem kolu rednega dela futsal prvenstva je okrepljena Litija ugnala Dobovec. Polčas so domači pred zelo dobro napolnjenimi tribunami dobili s 3:1, v 26. minuti pa so povedli s 5:1. Ob koncu so gostje prišli za pete domačim, za katere so glavnino dela opravile štiri okrepitve iz Brazilije in Španije.

Najbolj učinkovit je bil Jonhn Lennon Felinto Silva, ki je dosegel tri gole. 48 sekund pred koncem je Kristijan Čujec  kot peti igralec v polju znižal na 6:5, a gostje do točke na koncu niso prišli, čeprav so preko Čujca zatresli okvir vrat.

FC Litija : Dobovec Pivovarna Kozel 6:5 (3:1)
1:0 Edson (6.’), 1:1 Fetić (8.’), 2:1 Rodriguez (16.’), 3:1 Lennon (19.’/10 m), 4:1 Lennon (21.’), 5:1 Jurić (26.’), 5:2 Duščak (28.’), 5:3 Fetić (32.’), 6:3 Lennon (32.’), 6:4 Čujec (38.’), 6:5 Čujec (40.’)

FC Hiša daril Ptuj : FSK Stripy 1:2 (0:0)
0:1 Tavčar (24.), 1:1 Pauko (34.), 1:2 Mohorič (40.)

KMN Sevnica : KMN Tomaž Šic bar 3:1 (0:1)
0:1 Marot (14.), 1:1 Pešec (22.), 2:1 Drobne (24.), 3:1 Krnc (36.)

KMN Bronx Škofije : Siliko 1:5 (0:4)