Zaključen prvi del poletnih turnirjev mladih v tenisu

lan-tim-tenis-kozje
Zmagovalca Lan Mesec in Tim Šmon

Športna zveza Kozje in Tenis klub Kozje sta v nedeljo, 25. avgusta organizirala četrti letošnji poletni teniški turnir za mlade tenisače. Tokrat sta bila na sporedu druga turnirja v midi tenisu v kategoriji do 11 let ter tenisu v kategoriji do 15 let.

V midi tenisu je zmagovalec drugega turnirja postal Lan Mesec, drugi je bil zmagovalec prvega turnirja Tilen Perčič, tretji pa je bil Bor Gradišek. V kategoriji tenis do petnajst let je do svoje prve zmage na turnirjih mladih prišel Tim Šmon, drugi je bil Filip Perčič in tretja Sanja Debelak.

S tem se je zaključil prvi del poletnih turnirjev mladih na katerih je skupaj nastopilo dvajset tekmovalcev, 1. septembra pa bodo na sporedu še finalni turnirji v vseh štirih starostnih kategorijah.