Na drugem letošnjem turnirjev mladih tenisačev zmagi v Velenje

Športna zveza Kozje in Tenis klub Kozje sta v nedeljo, 14. julija, organizirala drugi letošnji poletni teniški turnir za mlade tenisače. Tokrat sta bila na sporedu turnir v midi tenisu v kategoriji do 11 let ter turnir v tenisu v kategoriji do 15 let.

V obeh kategorijah so nastopili po štirje tekmovalci med katerimi so bili prvič tudi mladi tenisači iz Velenja. In ti so imeli tudi največ uspeha, saj so v obeh kategorijah zasedli prvi dve mesti. V midi tenisu je prvo zmago v Kozjem zabeležil Tilen Perčič, drugo mesto je osvojil Jakob Krajnc, tretji pa je bil Maks Jost. V starejši kategoriji  je zmagovalec postal Jaša Krajnc, drugi je bil Filip Perčič, tretja pa Sanja Debelak.

Konec avgustu bodo na sporedu še enkrat turnirji v mini tenisu, midi tenisu ter tenisu do 13 in 15 let, v začetku septembra pa bodo na sporedu še finalni turnirji. (R.G.)