Okrepljena Rogaška slavila na Ptuju

Po zimskem premoru se je nadaljevalo tekmovanje pri nogometnih drugoligaših. Slatinčani so ga začeli pri Ptujčanih, ki so jih na začetku prvenstva ob Sotli ugnali kar z 1:7.

Tokratna Drava je bila povsem druga ekipa, saj jo je zapustilo kar nekaj igralcev, na drugi strani pa je zasedba Rogaške spomladanski del pričakala močnejša za trenerja Mateja Polegeka, ki je nadomestil Ibrahima Neskića in še nekaj igralcev. Tako so v slatinskem taboru sedaj nekdanji igralci sosednjega Mons Claudiusa iz Rogatca, ki je razpustil člansko ekipo, član ekipa pa je tudi nekdanji mladinec Lazia, Mika Mario Rokavec.

Slatinčani so povedli sredi prvega polčasa, ko je domačega vratarja premagal Marko Šlogar. Tik preden sta ekipi odšli na odmor je še drugič na srečanju na sceno stopil Šlogar in s svojim drugim zadetkom poskrbel za občutnejše vodstvo ob polčasu. V drugi polčas so Slatinčani vstopili imenistno, saj so z golom v 4. minuti nadaljevana razrešili vprašanje zmagovalca. Tokrat je zadel Alen Neskić.

Drava Dakinda Ptuj : Rogaška 0 : 3 (0:2)