Dobovec drugič med najboljših 16 v Evropi

Ekipa Dobovca je bila uspešna tudi na drugi tekmi turnirja lige prvakov v Podčetrtku. Po včerajšnji zmagi nad rusko zasedbo iz Novosibirska so črno-beli danes ugnali tudi madžarske podprvake.

Po 1:0 po prvem polčasu so slovenski prvaki odpor nasprotnikov nalomili sredi drugega polčasa, ko so povedli s 4:1, a so Madžari uspeli znižati na 4:2. Kmalu za tem je Dobovec povedel 5:2, končni izid pa je v zadnji minuti postavil Mordej.

S tem so se že uvrstili med 16 najboljših ekip v Evropi, tako da bo sobotna tekma proti drugi ruski ekipi na tem turnirju zgolj formalnost. Enak uspeh je Dobovcu na istem prizorišču uspel tudi leta 2015.

Dobovec : Berettyóújfalu 6:2 (1:0)
1:0 Grbić (11.’), 1:1 Gal (22.’), 2:1 Fetić (22.’), 3:1 Čujec (28.’), 4:1 Fetić (29.’), 4:2 Gal (31.’), 5:2 Čeh (32.’), 6:2 Mordej (40.’)