Veteranska liga v košarki: šentjurski derbi odločen za zeleno mizo; instalaterji v finalu savinjske lige

V osmem kolu Veteranske lige Kemoplast Kozjansko smo videli le dve tekmi, saj se ekipi Veterani Zelene doline ni uspelo zbrati v zadostnem številu.

Na preostalih dveh tekmah smo videli zanesljivi zmagi vodilnih ekip. Ekipa ŠD Kozje Motel Ribnik je tekmo proti vodilni ekipi KK Podčetrtek odigrala le s petimi igralci. Do polčasa so še nekako sledili nasprotnikom, nato pa so jim številčnejši in bistveno mlajši nasprotniki ušli in zmagali z visoko razliko. Druga tekma je bila izenačena do konca tretje četrtine. Po prvem polčasu je ekipa ŠD Šmarje celo vodila, nato pa je ekipa Drena Lesično na krilih odličnega Mira Petroviča, ki je dosegel skoraj polovico točk svoje ekipe, le ušla in zabeležila novo zmago. (R.G.)

Rezultati 8. kola – VLK »KEMOPLAST« Kozjansko –16. in 23. 2. 2018  v Lesičnem

ŠD KOZJE MOTEL RIBNIK : KK PODČETRTEK 57:100 (Zajc 24, Stiplošek 18/Trupaj 23, Ivačič 21)

DREN LESIČNO : ŠD ŠMARJE 64:48 (Petrovič M. 29 / Jugovar 14)

PLANINA : VETERANI ZELENE DOLINE 20:0 b.b.