Futsal: lige Rogaška, Šentjur, Kozjansko in Šmarje

10. 6. 2012 7:44
  

Letna liga ŠZ Rogaška MOS servis

Rezultati 8. kola

Kostrivnica MOS (Ivačič 2, Mikše, Bračun) : Stave Afna bar (But A., Johan, But G.) 4:3

Caffe Lasso (Krušlin 2, Kovačič, Lesjak, Trebše) : Zlatorogi (Kuraj V., Droždan) 5:2

Cerovec Fasaderstvo Krumpak (Grošič 3, Kuraj N. 2, Krivec 2, Kuraj A. 2, Perkovič 2) : Boč (Strniša 2, Krivanik) 11:3

Gajc Picerija Ferčec (Gotlin, Vešligaj) : MKV montaže (Jerič 2, Močnik P., Pobežin) 2:4

Kostrivnica Soffy prosti

 

Kartoni:

Rdeči: Lorber – Gajc Picerija Ferčec.

Rumeni: Prevolšek – Gajc Picerija Ferčec, Gilčvert – Boč, Ivačič – Kostrivnica MOS.

Prepoved igranja: V 10. krogu nima pravice nastopa Lorber – Gajc Picerija Ferčec, zaradi rdečega kartona. Ob plačilu kazni lahko igra v 11. krogu.

Ekipa Stave Afna bar ni opravila dela gostitelja, zato se kaznuje s 50 EUR kazni, ki jo mora poravnati do naslednjega kroga, sicer ne more igrati!

 

LESTVICA 

M
IME MOŠTVA
KROG
ZMAGA
REMI
PORAZ
GOL
RAZLIKA
TOČKE
1
 Cerovec Fasaderstvo   Krumpak
       7
6
1
0
47:13
19
2
 Kostrivnica MOS
       7
5
         2
0
57:18
17
3
Stave Afna bar
       7
5
0
2
20:14
15
4
MKV montaže
       7
5
0
2
22:17
 15
5
Caffe Lasso
       6
3
1
2
 18:17
 10
6
Gajc Picerija Ferčec
       7
2
1
4
20:26
7
7
Kostrivnica Soffy
        7
1
1
5
15:33
4
8
Zlatorogi
        7
1
0
6
10:29
 3
9
Boč
       7
0
0
7
14:38
 0
 
 
Liga Šentjur
 
9. kolo:
 
ŠD Dobrina : Estudiantes ŠKMŠ 0:3
Simpl Žegar : Sokoli 3:4
Prevozi Grobin Loka : Šentvid 2 1:3
Šejki Dubaj : Šentvid 1 5:2
Plemiči : Loški Hopsi 0:2
Podgrad : Kalobje 3:5
ŠMD Blagovna : Nova vas
Bogi team : Trdoglavci 8:0
KŠŠO : Švedi Bar A 1:3
 
Ru.k.:
Paščinski (Šejki Dubaj)
Plevnik (Šentvid 1)
Hrovatič G. (Loški Hopsi)
Zgonec , Trebovc (Podgrad)
Verbič (Kalobje)
Rd.k.:
Fajs (Šentvid 1)
Kazni:
Verbič (Kalobje) prepoved igranja 1 tekme (2 ru. k.)
Fajs (Šentvid 1) prepoved igranja 1 tekme (rd. k.)
 

Lestvica:

š.t.

z.

n.

p.

t.

d.

p.

g.r.

1.

Šentvid 2

9

9

0

0

27

57

13

44

2.

Loški Hopsi

9

8

1

0

25

45

13

32

3.

Bogi team

9

7

0

2

21

41

19

22

4.

Estudiantes ŠKMŠ

9

6

1

2

19

27

11

16

5.

Sokoli

9

6

1

2

19

31

20

11

6.

Plemiči

9

6

0

3

18

48

18

30

7.

Simpl Žegar

9

6

0

3

18

35

24

11

8.

Šejki Dubaj

9

5

0

4

15

28

23

5

9.

Švedi Bar A

9

4

1

4

13

27

19

8

10.

ŠMD Blagovna

8

4

0

4

12

19

14

5

11.

ŠD Dobrina

9

3

0

6

9

15

31

-16

12.

Kalobje

9

2

2

5

8

22

44

-22

13.

Prevozi Grobin Loka

9

2

1

6

7

12

35

-23

14.

Nova vas

8

2

0

6

6

18

35

-17

15.

Trdoglavci

9

2

0

7

6

11

33

-22

16.

Šentvid 1

9

1

2

6

5

17

31

-14

17.

KŠŠO

9

1

1

7

4

16

46

-30

18.

Podgrad

9

1

0

8

3

12

52

-40

 
 
Minuli vikend je bil v Ligi malega nogometa »Štus Design« Kozjansko ponovno na vrsti dvojni spored in sicer je bil v petek odigran zadnji krog prvega dela, v nedeljo pa že prvi krog drugega dela. Tudi letos so se namreč zaradi velikega števila krogov odločili, da bodo tri kroge drugega, jesenskega dela, odigrali že spomladi. Zadnji krog je prinesel dva derbija v katerih je ŠD Podsreda premagala MM Gasilček Imeno, ŠK Virštanj pa Vulkanizerstvo F1. ŠD Podsreda je imela derbi tudi v nedeljo, ko so premagali še ŠK Virštanj in se učvrstili na drugem mestu. Vodilna ekipa ŠD Kozje KMK Merks Mof Štus design Vitamin bar je imela tokrat nižje uvrščene tekmece, ki jih je zanesljivo premagala in drži osem točk naskoka pred najbližjimi zasledovalci.  
 
 
REZULTATI 15. KROGA – 8. 6. 2012 V PODSREDI
ŠD PODSREDA MLADI : ŠD LESIČNO 4:0
Strelci:Ržen 2, Kunej, Žučko
MM GASILČEK IMENO : ŠD PODSREDA 1:4
Strelci:Počivavšek D./Novak D. 3, Bovha
TRGOVINE POLJE : ŠD BUČE 0:3 b.b.
BAR MARE PRISTAVA : BISTRICA BAR KRANER 2:2
Strelci: Koštrun, Pavlič P./Cvetanovič, Omerzu F.
MIBO 83 : PANTERJI ZERMIT S.P. 3:2
Strelci: Frece, Milat, Vah/Guček R., Planko Boš.
ŠD ZAGORJE : ŠD KOZJE KMK MERKS MOF ŠTUS D. VITAMIN BAR 1:5
Strelci: Levstik/Štus I. 3, Hartl A., Muškatevc
ŠK VIRŠTANJ : VULKANIZERSTVO F1 2:0
Strelci: Čonč, Hostnik
ŠD KOZJE prosti
 
 

REZULTATI 16. KROGA – 10. 6. 2012 V KOZJEM

ŠD LESIČNO : ŠD ZAGORJE 3:2
Strelci:Bidar 2, Potočnik/Levstik, Polšak

PANTERJI ZERMIT S.P. : MM GASILČEK IMENO 4:4
Strelci:Planko Boš. 2, Amon, Recko/Bovha 2, Čakš, Kunstič

BISTRICA BAR KRANER : MIBO 83 3:5
Strelci: Cvetanovič 2, Cesar/Jakopina 3, Milat, Vah

ŠD KOZJE : ŠD PODSREDA MLADI 1:5
Strelci: Posteržin / Jug 2, Ržen 2, Klakočar D.

ŠD KOZJE KMK MERKS MOF ŠTUS D. VITAMIN BAR : TRGOVINE POLJE 3:1
Strelci: Hartl A., Štus I., Zorenč/Lojen

ŠD PODSREDA : ŠK VIRŠTANJ 5:1
Strelci: Novak D. 2, Bovha, Grilc, Jagrič M./Bovha T.

ŠD BUČE : BAR MARE PRISTAVA 5:4
Strelci: Strle 2, Ivanc, Šket D., Šket P./Harinski 2, Anderlič, Čonč

VULKANIZERSTVO F1prosti

 

LESTVICA LMN »ŠTUS D’ESIGN« KOZJANSKO PO 16. KROGU:

1. ŠDK-KMK M.M.Š.d.V.b. 43
2. ŠD PODSREDA 35
3. MM GASILČEK IMENO 32
4. ŠK VIRŠTANJ 31
5. VULKANIZERSTVO F1 30
6. BAR MARE PRISTAVA 25
7. MIBO 83 23
8. ŠD BUČE 22
9. PANTERJI ZERMIT S.P. 20
10. BISTRICA BAR KRANER 19
11. ŠD PODSREDA MLADI 18
12. ŠD KOZJE 10
13. ŠD ZAGORJE 9

 
Liga Šmarje
 
Pošiljamo rezultate zadnjih dveh krogov, lestvico in obvestila:

8. krog:
BAR MARE : AP KRIVEC 3 : 6

SV. PETER : AV HANA 2 : 4

MIZ. ČERNOŠA : PIV. HALER 0 : 3

TAJKUNI : LEMBERG 2 : 1

 

9. krog:

PIV. HALER : BAR MARE 5 : 1

AV HANA : MIZ. ČERNOŠA 4 : 3

LEMBERG : SV. PETER 2 : 3

MM JOŽE : TAJKUNI 3 : 9

PRELOŽENE TEKME

AP KRIVEC : PIV. HALER 5 : 3

SV. PETER : AP KRIVEC 1 : 1

 

Vrstni red:

1. TAJKUNI 24
2. AP KRIVEC 16
3. SV. PETER 13
4. PIV. HALER 12
5. AV HANA 11
6. MM JOŽE 10
7. LEMBERG 9
8. BAR MARE 6
9. MIZ. ČERNOŠA 1

 
Vam je članek zanimiv? Delite ga s prijatelji:
X
156 queries in 0,560 seconds.