Futsal: ligi Kozjansko in Šentjur

18. 6. 2012 4:44
  

Presenečenje 17. kroga v Ligi malega nogometa »Štus Design« Kozjansko je pripravila ekipa Bar Mare Pristava, ki je kot prva letos premagala vodilno ekipo ŠD Kozje KMK Merks Mof Štus Design Vitamin bar. V drugem derbiju kroga sta ekipi ŠD Podsreda in Vulkanizerstvo F1 remizirali, zanesljivi zmagi sta zabeležili ekipi MM Gasilček Imeno in ŠK Virštanj, derbi sredine lestvice med ekipam Mibo 83 in ŠD Buče so dobili slednji, na sporedu pa sta bili tudi dve tekmi med zadnjimi štirimi ekipami na lestvici v katerih sta zmagi odnesli ekipi ŠD Zagorje in ŠD Lesično.

 

REZULTATI 17. KROGA – 15. 6. 2012 V BISTRICI OB SOTLI

MM GASILČEK IMENO : BISTRICA BAR KRANER 9:2
Strelci: Bovha 3, Lončar 3, Počivavšek E. 2, Ceraj/Černelč, Omerzu F.

ŠK VIRŠTANJ : PANTERJI ZERMIT S.P. 8:2
Strelci: Založnik 3, Bovha T. 2, Bovha N., Čonč, Hostnik/Jevšnik, Rezec

VULKANIZERSTVO F1 : ŠD PODSREDA 1:1
Strelci: Moškon / Stritar

ŠD ZAGORJE : ŠD KOZJE 2:0
Strelci: Jazbec A., Jazbec D.

MIBO 83 : ŠD BUČE 3:6
Strelci: Frece, Jakopina, Jost, Vah / Ivanc 2, Strle 2, Barkovič, Šket P.

BAR MARE PRISTAVA : ŠD KOZJE KMK MERKS MOF ŠTUS D. VITAMIN BAR 5:1
Strelci: Čonč 3, Žličar P. 2 / Štus I.

TRGOVINE POLJE : ŠD LESIČNO 1:2
Strelci: Lojen / Bidar, Potočnik

ŠD PODSREDA MLADI prosti

LESTVICA LMN »ŠTUS D’ESIGN« KOZJANSKO PO 17. KROGU:

1. ŠDK-KMK M.M.Š.d.V.b. 43
2. ŠD PODSREDA 36
3. MM GASILČEK IMENO 35
4. ŠK VIRŠTANJ 34
5. VULKANIZERSTVO F1 31
6. BAR MARE PRISTAVA 28
7. ŠD BUČE 25
8. MIBO 83 23
9. PANTERJI ZERMIT S.P. 20
10. BISTRICA BAR KRANER 19
11. ŠD PODSREDA MLADI 18
12. ŠD ZAGORJE 12
13. ŠD KOZJE 10
14. ŠD LESIČNO 8
15. TRGOVINE POLJE 1

 

Poročilo za 10. kolo:

Rezultati:
Sokoli : Šejki Dubaj 5:2
Trdoglavci : Prevozi Grobin Loka 1:4
Nova vas : Bogi team 1:4
Kalobje : ŠMD Blagovna 0:2
Podgrad : Loški Hopsi
Estudiantes ŠKMŠ : Plemiči 2:11
Šentvid 1 : ŠD Dobrina 2:2
Švedi Bar A : Šentvid 2 1:3
KŠŠO : Simpl Žegar 5:2

 

Lestvica:

š.t.

z.

n.

p.

t.

d.

p.

g.r.

1.

Šentvid 2

10

10

0

0

30

60

14

46

2.

Loški Hopsi

9

8

1

0

25

45

13

32

3.

Bogi team

10

8

0

2

24

45

20

25

4.

Sokoli

10

7

1

2

22

36

22

14

5.

Plemiči

10

7

0

3

21

59

20

39

6.

Estudiantes ŠKMŠ

10

6

1

3

19

29

22

7

7.

Simpl Žegar

10

6

0

4

18

37

29

8

8.

ŠMD Blagovna

10

5

1

4

16

24

17

7

9.

Šejki Dubaj

10

5

0

5

15

30

28

2

10.

Švedi Bar A

10

4

1

5

13

28

22

6

11.

ŠD Dobrina

10

3

1

6

10

17

33

-16

12.

Prevozi Grobin Loka

10

3

1

6

10

16

36

-20

13.

Kalobje

10

2

2

6

8

22

46

-24

14.

Nova vas

10

2

1

7

7

22

42

-20

15.

KŠŠO

10

2

1

7

7

21

48

-27

16.

Šentvid 1

10

1

3

6

6

19

33

-14

17.

Trdoglavci

10

2

0

8

6

12

37

-25

18.

Podgrad

9

1

0

8

3

12

52

-40

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ru.k.:

Vrečko (Šejki Dubaj)

               
 

Šket (Nova vas)

               
 

Jakopin (Plemiči)

               
 

Mastnak (Šentvid 1)

               
 

Kolar , Gračner (Švedi Bar A)

               
 

Zagajšek , Cerovšak , Gobec (KŠŠO)

             

Rd.k.:

Gobec (Prevozi Grobin Loka)

               

Kazni:

Jakopin (Plemiči) prepoved igranja 1 tekme ( 2 ru.k.)

       
 

Kolar (Švedi Bar A) prepoved igranja 1 tekme ( 2 ru.k.)

     
 

Gobec ( KŠŠO) prepoved igranja 1 tekme ( 2 ru.k.)

       
 

Gobec (Prevozi Grobin Loka) prepoved igranja 1 tekme ( rd.k.)

   

 

Vam je članek zanimiv? Delite ga s prijatelji:
X
159 queries in 0,830 seconds.