Futsal: lige Kozjansko, Rogaška Slatina, Šentjur in Šmarje

20. 5. 2012 17:38
 
V enajstem krogu Lige malega nogometa »Štus Design« Kozjansko je bila vodilna ekipa iz Kozjega prosta, kar so izkoristile ekipe ŠK Virštanj, MM Gasilčev Imeno in Vulkanizerstvo F1, ki so se po novih zmagah približale na pet oziroma šest točk zaostanka. Z dvema zaporednima porazoma je ekipa Bar Mare Pristava zdrsnila iz drugega zdaj že na šesto mesto, saj jo je prehitela še ekipa ŠD Podsreda. V derbiju sredine lestvice je bila ekipa Panterji Zermit boljša od mlade ekipe Podsreda, v dveh srečanjih ekip s spodnjega dela pa sta zmagi zabeležili ekipi Bistrica Bar Kraner in ŠD Buče.
 
REZULTATI 11. KROGA – 18. 5. 2012 V POLJU OB SOTLI

TRGOVINE POLJE : VULKANIZERSTVO F1 0:11
Strelci:Lojen 4, Moškon 2, Narat R. 2, Strnad, Šket J., Vračun

BAR MARE PRISTAVA : ŠK VIRŠTANJ 0:6
Strelci:Hostnik 3, Vavričuk 2, Iskrač

MIBO 83 : MM GASILČEK IMENO 2:3
Strelci: Filipančič, Jakopina/Lončar 2, Štravs

ŠD LESIČNO : ŠD BUČE 4:5
Strelci: Potočnik 2, Cvetko, Strgar/Jug 3, Strle 2

ŠD KOZJE : BISTRICA BAR KRANER 3:6
Strelci: Majerič 2, Bevc/Cesar 2, Cvetanovič 2, Černelč, Omerzu S.

ŠD PODSREDA MLADI : PANTERJI ZERMIT S.P. 1:2
Strelci: Klakočar D./Planko Boš. 2

ŠD ZAGORJE : ŠD PODSREDA 0:5
Strelci: Novak D. 2, Grilc, Jagrič M., Jagrič J.

ŠD KOZJE KMK MERKS MOF ŠTUS D. VITAMIN BAR prosti


LESTVICA LMN »ŠTUS D’ESIGN« KOZJANSKO PO 11. KROGU:

1. ŠDK-KMK M.M.Š.d.V.b. 30
2. ŠK VIRŠTANJ 25
3. MM GASILČEK IMENO 25
4. VULKANIZERSTVO F1 24
5. ŠD PODSREDA 22
6. BAR MARE PRISTAVA 21
7. MIBO 83 16
8. PANTERJI ZERMIT S.P. 16
9. ŠD PODSREDA MLADI 10
10. ŠD BUČE 9
11. BISTRICA BAR KRANER 9
12. ŠD KOZJE 7
13. ŠD ZAGORJE 6
14. TRGOVINE POLJE 2
15. ŠD LESIČNO 2

 

Letna liga ŠZ Rogaška MOS servis

Rezultati 5. kroga:

Caffe Lasso (Krušlin 2, Černoša 2, Plavčak) : Boč (Škrinjar 2, Strniša) 5:3,

Zlatorog (Kuraj D., Plevčak) : MKV montaže (Vouk 2, Močnik M. 2, Ducman) 2:5,

Kostrivnica MOS (Mikše 3, Ivačič, Šeligo, Erjavec) : Gajc Picerija Ferčec (Šket 3, Vešligaj, Perkovič) 6:5,

Cerovec Fasaderstvo Krumpak (Grošič 5, Krivec) : Kostrivnica Soffy (Drofenik, Tadina) 6:2,

Stave Afna bar prosti.

Kartoni

Rdeči: Kuraj Viki, Kuraj Alen – Zlatorogi.

Rumeni: Jerič – MKV montaže, Pelko – Cerovec Fasaderstvo Krumpak.
Prepoved igranja: v 6. krogu nimata pravice nastopa Kuraj Viki in Kuraj Alen – Zlatorogi, zaradi rdečega kartona.

M

IME MOŠTVA

KROG

ZMAGA

REMI

PORAZ

GOL

RAZLIKA

TOČKE

1

 Cerovec Fasaderstvo Krumpak

     4

3

1

0

18:7

10

2

 MKV montaže

      4

3

       0

1

12:8

9

3

Stave Sfna bar

     4

3

0

1

       10:9

9

4

Kostrivnica MOS

     4

2

2

0

       21:11

       8

5

Gajc Picerija Ferčec

     5

2

1

2

 16:13

       7

6

Caffe Lasso

     4

1

2

1

8:10

5

7

Kostrivnica Soffy

      5

1

1

3

11:23

4

8

Zlatorog

      4

1

0

3

8:11

       3

9

Boč

     4

0

0

4

7:17

       0

 
 

Liga Šentjur

 
Poročilo za 6. kolo:

Kalobje : Šejki Dubaj 1:5

Šentvid 2 : Podgrad 9:1
Šentvid 1 : Sokoli 2:3
Trdoglavci : Plemiči 1:5
Nova vas : ŠD Dobrina 3:5
Prevozi Grobin Loka : ŠMD Blagovna 1:5
 
Švedi Bar A : Bogi team 4:5 
Estudiantes ŠKMŠ : KŠŠO 8:2
Loški Hopsi : Simpl Žegar 5:1
 
Ru.k.:
Čadej (Šejki Dubaj)
Guček Mitja (Trdoglavci)
Eminič (Plemiči)
Krajnčan (Prevozi Grobin Loka)
Jusič (ŠMD Blagovna)
Jazbec (Bogi team)
Brežan (Estudiantes ŠKMŠ)

Kazni:
Jusič (ŠMD Blagovna) prepoved igranja 1 tekme (2 ru. k.)

Lestvica:

š.t.

z.

n.

p.

t.

d.

p.

g.r.

1.

Šentvid 2

6

6

0

0

18

46

9

37

2.

Loški Hopsi

6

5

1

0

16

28

11

17

3.

Plemiči

6

5

0

1

15

36

11

25

4.

Bogi team

6

5

0

1

15

26

10

16

5.

Estudiantes ŠKMŠ

6

4

1

1

13

21

4

17

6.

Šejki Dubaj

6

4

0

2

12

22

11

11

7.

Simpl Žegar

6

4

0

2

12

20

17

3

8.

Sokoli

6

3

1

2

10

17

14

3

9.

Švedi Bar A

6

3

0

3

9

20

13

7

10.

ŠMD Blagovna

6

3

0

3

9

16

12

4

11.

ŠD Dobrina

6

2

0

4

6

10

20

-10

12.

Prevozi Grobin Loka

6

2

0

4

6

8

27

-19

13.

Kalobje

6

1

2

3

5

14

28

-14

14.

KŠŠO

6

1

1

4

4

14

34

-20

15.

Nova vas

6

1

0

5

3

13

29

-16

16.

Trdoglavci

6

1

0

5

3

4

21

-17

17.

Šentvid 1

6

0

2

4

2

12

21

-9

18.

Podgrad

6

0

0

6

0

5

40

-35

 
 

Liga Šmarje pri Jelšah

 
PIV. HALER ORAČ : MM JOŽE 7 : 2
KETIŠ 3, ZLATOLAS 2, LESJAK, SMOLE R 1 TER KOLARE 2

BAR MARE : SV. PETER 1 : 4
BRAČKO U 1 TER ĐELAVANIČ 3, KOKOT S 1
KRTONI: ČONČ 2 X RU – PAVZA V NASLEDNJEM KROGU!

AVTOVLEKA HANA : LEMBERG 0 : 0

TAJKUNI : AP KRIVEC 9 : 3
ARTNJAK 4, ISKRAČ G, IN R PO 2, ARBAJTER 1 TER MRAZ D 2, LESJAK 1

 

LESTVICA

1.

TAJKUNI

4

4

0

0

27   :

9

12

2.

SV. PETER

4

3

0

1

17   :

8

9

3.

LEMBERG

5

2

2

1

12   :

9

8

4.

AP KRIVEC

4

2

0

2

16   :

20

6

5.

MM JOŽE

5

2

0

3

14   :

23

6

6.

AV HANA

4

1

2

1

9     :

8

5

7.

PIV. HALER ORAČ

3

1

1

1

10   :

6

4

8.

BAR MARE

5

1

0

4

11   :

22

3

9.

MIZ. ČERNOŠA

4

0

1

3

6     :

19

1

 

 

Vam je članek zanimiv? Delite ga s prijatelji:
X
149 queries in 0,794 seconds.