Futsal: zimske lige Rogaška Slatina, Šmarje pri Jelšah in Podčetrtek

13. 2. 2012 7:05
 

Zimska liga ŠZ Rogaška MOS servis

Rezultati 1. kroga razigravanja

Od 1. do 8. mesta
Kinder jajčke (Jančič U.) : Butik Dolores (Iskrač 4, Jazbec, Škorjanec) 1:6,

Cerovec Fasaderstvo Krumpak (Perkovič, Krivec) : Transport biro (Špoljar 3) 2:3,

ŠD Šentvid : ŠD Žetale (Žajdela Marko, Žajdela Matjaž, Vodušek Blaž) 0:3,

Central cafe (Firer 6, Asllanaj 2, Kosernik) : Kostrivnica MOS (Erjavec, Šeligo, Mikše) 9:3.


Od 9. do 16 mesta

Šejki Dubaj (Lokovšek 4, Vrečko, Čadej) : Argentina (Hernaus 4) 6:4,

Zlatorog (Kuraj Danijel, Bračun) : Gostišče pod Goro (Rep 5, Močnik P. 4, Močnik M.) 2:10,

Rebus (Vlahović 3, Boršić Marjan 3, Panić 2) : Kostrivnica mladi Koalr, But S., But A.) 8:3,

Gajc Picerija Ferčec (Lorber 2, Vešligaj, Černoša, Kitak, Perkovič) : Kostrivnica Soffy (Drofenik) 6:1;

Za 17. mesto

Legende (Kregar 2) : Caffe Lasso (Inkret 3, Krušlin 2, Kovačič 2, Domitrovič, Lesjak) 2:9

 

Kartoni:
Rumeni: Plevnik – Kostrivnica Soffy, Jokič – Šejki Dubaj, Kobilšek, Prah – Argentina, But S. – Kostrivnica mladi, Vlahović – Rebus, Firšt D. – Kinder jajčke, Grošič – Cerovec Fasaderstvo Krumpak, Špoljar – Transport biro, Kraljič – ŠD Šentvid, Železnik Jure – ŠD Žetale, Ivačič – Kostrivnica MOS.

Prepoved igranja: v 2. krogu nimata pravice igranja: Grošič – Cerovec Fasaderstvo Krumpak in Železnik Jure – ŠD Žetale, oba zaradi treh rumenih kartonov. Lahko igrata v 3. krogu razigravanja.

 

Urnik 2. kroga razigravanja – nedelja, 19. februar

13,00 Kostrivnica Soffy : Zlatorog (par 8)

13,50 Kostrivnica mladi : Argentina (par 7)

14,40 Gostišče pod Goro : Gajc Picerija Ferčec (par 6)

15,30 Rebus : Šejki Dubaj (par 5)

16,20 Legende A : Caffe Lasso B (druga tekma)

17,10 Kinder jajčke : ŠD Šentvid (par 4)

18,00 Cerovec Fasaderstvo Krumpak : Kostrivnica MOS (par 3)

18,50 Butik Dolores : ŠD Žetale (par 2)

19,40 Central cafe : Transport biro (par1

 

Zimska liga Šmarje pri Jelšah 

Pošiljamo vam rezultate 1. kroga razigravanja, vrstni red in obvestila:

-za 13. mesto SEGON : ŠD TINSKO 7 : 3
JAGODIČ 2, ROMIH, ŽLENDER, LEVSTIK, OPREŠNIK, SUŠNIK PO 1 TER CVIRN 2, GOBEC 1

-za 5.-8. mesto
MIZ. ČERNOŠA : SV. PETER 6 : 3
FIRŠT D 5, ŠKODA A 1 TER ANDERLUH 2, ČONČ 1

KALOBJE : EKODAR 4 : 8
VERBIČ 2, LOGOVŠEK, SKUTELJ 1 TER ZDOLŠEK 3, NIKOLIČ, PAHOLE 2, RATAJC 1

-za 1.-4. mesto
ŠS MESTINJE GOLGETER : TAJKUNI 3 : 8
JANČIČ U 3, TER HROVATIČ 3, ARTNJAK, VOJSK PO 2, ARBAJTER T 1

ALFAGRAD : MM JOŽE 3 : 5
ISKRAČ, JOHAN, BRGLEZ PO 1 TER DROFENIK 3, SVETELŠEK, KOLAR PO 1

-za 9. do 13. mesto
AVTO SOTLA : PREV. GROBIN 8 : 3
KOŠTRUN, HARINSKI PO 3, CMEREŠEK, KIDRIČ PO 1 TER HERNAUS, CESAR, GROBIN PO 1

AV HANA : BAR MARE preloženo

-za 1.-4. mesto je vrstni red: TAJKUNI, MM JOŽE, ALFAGRAD in ŠD MESTINJE
-za 5.-8. mesto: EKODAR, MIZ. ČERNOŠA, SV. PETER in KALOBJE
-za 9.-12. mesto: AVTO SOTLA, PREV. GROBIN, BAR MARE in AV HANA
Preložena tekma se odigra v nedeljo na koncu razporeda!

Med strelci vodijo: PAHOLE 19, FIRŠT D 18, ČONČ 15, DROFENIK 13, ISKRAČ R 12, JOHAN, HARINSKI 10, ARTNJAK, VOJSK 9, VERBIČ 8, SVETELŠEK 7 itd.

 

Zimska liga Podčetrtek

AVTOPREVOZNIŠTVO KRIVEC : VULKANIZERSTVO F1 3:4 (2:3)
Strelci: Majer(2), Čonč(1) – Šket J.(2), Lojen (1), Strnad(1)
Kartoni: Čokl RU, Majer RU

PANTERJI PREVORJE : ŠK VIRŠTANJ 1:6 (0:3)
Strelci: Reko (1) – Bercko (3), Bovha T. (1), Vavričuk (1), Hostnik (1)
Kartoni: Bovha N. RU

ŠD IMENO VETERANI : TRGOVINA POLJE 10:4 (5:2)
Strelci: Šelekar (2), Koštrun (2), Misja (2), Ambruš (1), Valek E. (1), Kajba F.(1), Kajba D.(1) – Lojen(2), Požek (2)
Kartoni: Požek RU

LOKA VULKANIZACIJA MULEJ : ŠD PRISTAVA 9:0 (5:0)
Strelci: Vojsk (5), Žafran (4)

MM GASILČEK IMENO : PODSREDA MLADI 6:2 (2:0)
Strelci: Lončar (2), Ceraj (2), Počivavšek E. (1), Alegro (1) – Umek (1), Ržen (1)

EKOD BUČE : NEZNANKA X 7:9 (4:6)
Strelci: Barkovič (2), Ivanc (1), Strle (1), Frece R. (1), Sinkovič(1), Muškatevc(1) – Horjak A.(5), Novak (1), Brečko (1), Horjak M. (1), Mlakar (1)
Kartoni: Plevnik RU, Barkovič RU, Frece R. RD- Horjak M. RU

ŠD POSREDA – prosti 

OBVESTILO: Prepoved nastopa v 12. krogu imajo: Horjak M. (Neznanka x), Bovha N. ( ŠK Virštanj)- dva rumena kartona, Frece R. (EKOD Buče) rdeč karton (Kazen dve tekmi in 20€)


LESTVICA ZIMSKE LMN PODČETRTEK PO 11. KROGU:

 

 

TEKEM

ZMAGE

REMI

PORAZ

DOS. G.

PREJ.G.

TOČKE

RAZLIKA

1.

LOKA VULKANIZA. MULEJ

10

8

0

2

76

19

24

57

2.

VULKANIZERSTVO F1

10

8

0

2

39

21

24

18

3.

MM GASILČEK IMENO

10

7

1

2

52

23

22

29

4.

ŠD PODSREDA

10

7

1

2

48

24

22

24

5.

AVTOPREVOZNI. KRIVEC

10

7

0

3

38

26

21

12

6.

NEZNANKA X

11

6

1

4

70

37

19

33

7.

ŠK VIRŠTANJ

10

5

2

3

38

26

17

12

8.

PANTERJI PREVORJE

10

5

0

5

41

47

15

-6

9.

ŠD PRISTAVA

10

3

2

5

31

51

11

-20

10.

PODSREDA MLADI

10

3

0

7

19

35

9

-16

11.

ŠD IMENO VETERANI

10

2

0

8

27

85

6

-58

12.

EKOD BUČE

11

1

1

9

29

47

4

-18

13.

TRGOVINA POLJE

10

0

0

10

7

78

-1

-71

 

LESTVICA STRELCEV PO 11. KROGU:

35 zadetkov: Vojsk (Loka Vulkanizacija Mulej)
26 zadetkov: Horjak (Neznanka X)
16 zadetkov: Lončar (MM Gasilček Imeno)
14 zadetkov: Planko (Panterji Prevorje),
13 zadetkov: Belak ( Neznanka x), Brečko (Neznanka X)
12 zadetkov: Novak (ŠD Podsreda)

 

Vam je članek zanimiv? Delite ga s prijatelji:
X