Futsal: rezultati lig Kozjansko, Rogaška in Šentjur (+ pokal)

29. 5. 2011 20:58

Oglejte si rezultate tekmovanj v futsalu oz. malem nogometu na našem območju. 

Liga Štus Design Kozjansko

Enajsti krog Lige malega nogometa »Štus Design« Kozjansko ni prinesel presenečenj. Visoke zmage so zabeležile ekipe MM Gasilček Imeno, MF Power in ŠD Podsreda, nekoliko bolj izenačeni pa sta bili tekmi med ŠD Zagorje in ŠD Imeno veterani ter med Vulkanizerstvo F1 in Bar Kraner, tudi na te dveh tekmah pa sta zmagali višje uvrščeni ekipi.  

Dvanajsti krog je zaznamoval veliki derbi med vodilnima ekipama v katerem je zmago zabeležila ekipa ŠK Virštanj, ki tako še naprej ostaja pri maksimalnem izkoristku. Zanesljivi zmagi sta zabeležili ekipi Vulkanizerstvo F1 in ŠD Podsreda, najbolj izenačeno tekmo pa je ekipa Bar Kraner dobila proti ekipi ŠD Pristava. 

REZULTATI 11. KROGA – 27. 5. 2011 V KOZJEM

ŠK VIRŠTANJ : ŠD KOZJE MOF ŠTUS DESIGN 3:0 b.b.

MM GASILČEK IMENO : ŠD BUČE 8:1 (3:1)
Strelci: Lončar 4, Počivavšek N. 2, Drofenik, Počivavšek D. / Skorenšek

TRGOVINE POLJE : MF POWER 0:7 (0:5)
Strelci:Lupše 2, Planko 2, Jakopina, Milat, Pangerl

ŠD ZAGORJE : ŠD IMENO VETERANI 3:1 (2:0)
Strelci: Levstik, Tovornik, Posteržin / Drofenik

ŠD PODSREDA : PANTERJI PREVORJE 8:1 (3:0)
Strelci: Jagrič J. 3, Novak 3, Jagrič M., Kužner / Šket M.

VULKANIZERSTVO F1 : BAR KRANER 3:1 (0:1)
Strelci: Šket J. 2, Lojen / Omerzu F.

ŠD PRISTAVA prosti

 

REZULTATI 12. KROGA – 29. 5. 2011 V POLJU OB SOTLI

TRGOVINE POLJE : PANTERJI PREVORJE 0:2
Strelci:Planko B., Recko

ŠK VIRŠTANJ : MM GASILČEK IMENO 6:4
Strelci: Arbajter 3, Hostnik 2, Založnik/Lončar 2, Alegro, Ceraj

ŠD PODSREDA : ŠD BUČE 5:1
Strelci:Novak 3, Jagrič M., Jagrič K. / Volavšek

ŠD ZAGORJE : ŠD KOZJE MOF ŠTUS DESIGN 3:0
Strelci:Levstik 2, Oprešnik

VULKANIZERSTVO F1 : ŠD IMENO VETERANI 7:2
Strelci: Šket J. 3, Lojen 3, Baliban/Gubenšek, Stres

BAR KRANER
: ŠD PRISTAVA 4:3
Strelci: Omerzu F. 2, Černelč, Pečnik/Cmerešek, Kramarič, Harinski

MF POWER prosti

LESTVICA LMN »ŠTUS D’ESIGN« KOZJANSKO PO 12. KROGU:

1. ŠK VIRŠTANJ 33
2. MM GASILČEK IMENO 27
3. VULKANIZERSTVO F1 27
4. ŠD PODSREDA 21
5. MF POWER 19
6. PANTERJI PREVORJE 17
7. ŠD PRISTAVA 16
8. BAR KRANER 12
9. ŠD ZAGORJE 11
10. ŠD KOZJE MOF ŠTUS D. 6
11. ŠD BUČE 6
12. TRGOVINE POLJE 5
13. ŠD IMENO VETERANI 5

 

Liga Rogaška

Rezultati 7. kroga:

Kostrivnica ml. (Kolar 4, Šepec 2, But S., But G., Mesiček) : FC Štrunfi (Valant, Špoljar, Halužan) 9:3

Caffe Lasso (Kovačič 2, Inkret, Plavčak) : ŠD Legende 4:0

Cerovec (Kuraj N.) : Kostrivnica Soffy (Cvetko, Tadina) 1:2

Sv. Florijan (Ducman) : ŠD Gaberje (Kitak D. 2, Krivec, Trebše) 1:4

Prvi : Kostrivnica MOS preloženo

 

 

M

IME MOŠTVA

KROG

ZMAGA

REMI

PORAZ

GOL

RAZLIKA

TOČKE

1

ŠD Gaberje

6

5

1

0

23 : 9

16

2

Kostrivnica Soffy

7

5

       1

1

18 : 13

16

3

Caffe Lasso

7

      4

1

2

21 : 11

13

4

Cerovec

6

4

0

2

19 : 7

     12

5

Kostrivnica MOS

5

      3

1

1

16 : 9

     10

6

Gajc Picerija Ferčec

6

2

3

1

12 : 10

      9

7

Prvi

6

2

1

3

19 : 20

7

8

Kostrivnica mladi

6

2

0

4

21 : 22

       6

9

FC Štrunfi

6

1

1

4

19 : 25

4

10

ŠD Legende

6

1

1

4

7 : 16

4

10

Sv. Florijan

7

0

0

7

11 : 37

0

Kartoni:
Rumeni: Kuraj A, Pobežin – Sv. Florijan, Plevnik – Kostrivnica Soffy, Bračun – ŠD Legende.

Rdeči: Gobec – Cerovec.

Prepoved igranja: Gobec – Cerovec, zaradi rdečega kartona. Ob plačilu kazni lahko igra v devetem krogu. Pobežin – Sv. Florijan, zaradi dveh rumenih kartonov.

 

LMN Šentjur

Miki miške – Timbar Loški Hopsi 0:10

ŠD Dobrina – Hladno pivo 2:0

Šentvid – KŠŠO 2:3

Estudiantes ŠKMŠ – Švedi Montpreis 4:1

Samorastniki – Simpl Žegar 0:1

Bogi team – Sokoli 7:4

Kalobje – Neznanka x 1:4

ŠD Dole – Dubaj 1:10


Lestvica

  Ekipa: T Z R P   DG PG GR TOČ
1 Timbar Loški Hopsi 8 8 0 0   64 9 +55 24
2 Bogi team 8 6 1 1   36 14 +22 19
3 Neznanka x 8 6 0 2   35 21 +14 18
4 Sokoli 8 5 1 2   41 21 +20 16
5 Estudiantes ŠKMŠ 8 5 1 2   34 19 +15 16
6 KŠŠO 8 5 0 3   26 37 -11 15
7 Švedi Montpreis 8 4 1 3   21 21 0 13
8 ŠD Dobrina 8 4 1 3   23 28 -5 13
9 Šentvid 8 4 0 4   21 20 +1 12
10 Simpl Žegar 8 3 1 4   16 23 -7 10
11 Samorastniki 8 3 0 5   21 26 -5 9
12 Miki Miške 8 2 2 4   17 28 -11 8
13 Dubaj  8 2 1 5   25 35 -10 7
14 Hladno pivo 8 1 3 4   12 31 -19 6
15 ŠD Dole 8 0 0 8   11 38 -27 0
16 Kalobje  8 0 0 8   8 40 -32 0

Ru.k.: Ketiš (Hladno pivo), Tonjko (Švedi Montpreis), Gros (Bogi team), Plavsteiner (Sokoli), Tiselj D. (ŠD Dole), Preložnik (ŠD Dole)

Kazni: Gros (Bogi team) prepoved igranja 1 tekme (2 ru. k.), Preložnik (ŠD Dole) prepoved igranja 1 tekme (rd.k.)
 


Pokalno tekmovanje

ŠD Dole : Estudiantes ŠKMŠ 1:8

Samorastniki : ŠD Dobrina 7:2

Simpl Žegar : Timbar Loški hopsi 0:5

Neznanka X : Dubaj 3:12

Drugi del prvega kroga bo na sporedu naslednjo nedeljo.

17.00 h: DUBAJ : KALOBJE

17.45 h: KŠŠO : ŠENTVID

18.30 h: SOKOLI : BOGI TEAM

19.15 h: MIKI MIŠKE : ŠVEDI MONTPREIS

 

 

Vam je članek zanimiv? Delite ga s prijatelji:
X
153 queries in 1,416 seconds.