Pokalno prvenstvo v motokrosu se je vrnilo v Lemberg (foto)

motokros lembergNa motokros stezo v Lemberg pri Šmarju se je po dveh letih v nedeljo vrnilo Pokalno prvenstvo Slovenije. Proga je bila kljub obilnemu deževju v prejšnjih dnevih dobro pripravljena. Organizator TRK Tajfun Šport je moral odpovedati le dirko kategorije MX 65 za najmlajše tekmovalce.

Motorji so v Lembergu zabrneli že ob 10. uri zjutraj, dirke pa so trajale vse do poznega popoldneva. Nekaj lepih tekmovalnih uspehov so dosegli tudi člani domačega kluba. Uroš Horjak je zmagal v kategoriji MX OPEN R2, Nick Škorja se je veselil zmage med najmlajšimi udeleženci v kategoriji MX 85, Erik Slavec, ki je bil dolgo v igri za zmago, je osvojil drugo mesto v kategoriji MX R1 125 Open. Za ostale rezultate in poročila z dirk obiščite spletno stran Motokros Slovenije, kjer so pripravili tuid obširno fotoreportažo z dogodka.

motokros lemberg
Ob progi se je skozi cel dan zvrstilo veliko število obiskovalcev
Dež je na progi sicer pustil posledice, a so organizatorji brez večjih težav Pokalno prvenstvo Slovenije speljali do konca