Končan prvi Poletni športni vikend Kozjansko

V soboto, 11. julija, je Športna zveza Kozje, v Športnem parku Kozje pripravila prvi letošnji Poletni športni vikend “dr. Harvey” Kozjansko.

Po tradiciji so se dopoldan najprej pomerili tenisači v kategoriji do 18 let. Vlogo favorita je opravičil lanskoletni prvak Nejc Hostnik, ki je v finalu premagal Domna Juga, tretje mesto pa je osvojil Boris Bezamovski.

Popoldan se je pričel turnir trojk v odbojki na mivki. Tudi tu so bili najboljši branilci lanskoletnega naslova, ki letos nastopajo pod imenom H4P. Sledila je ekipa Tenis klub Kozje veterani in na tretjem mestu še ena ekipa iz Kozjega z imenom Požigalci.

Večer se je zaključil s turnirjem trojk v ulični košarki. Zmago je osvojila domača ekipa Kozjani, na drugo mesto se je uvrstila ekipa Alfa club iz Sevnice in na tretje Ta zadnja ekipa iz Moravč. Prvega poletnega vikenda se je udeležilo čez štirideset aktivnih udeležencev, naslednji športni vikend pa se bo v Športnem parku Kozje odvijal v soboto, 25. julija.