Predsednik KK Podčetrtek pojasnjuje: vsi bi si želeli ABA2 lige, ampak moramo ostati na realnih tleh
Sinoči se je v Podčetrtku kot blisk razširila Facebook objava trenerja članske ekipe KK Terme Olimia Podčetrtek, Davorja Brečka, v kateri je pisal o razočaranju nad odločitvijo kluba, da v … Nadaljujte z branjem Predsednik KK Podčetrtek pojasnjuje: vsi bi si želeli ABA2 lige, ampak moramo ostati na realnih tleh
Kopiraj in prilepi tale URL na svojo WordPress spletišče za vdelavo (embed)
Kopirajte in prilepite to kodo na svoje spletišče za vdelavo