Nov režim na področju bolniških odsotnosti: kaj o tem pravi detektiv iz Rogatca

V Sloveniji iz zdravstvene blagajne vsako leto namenimo 700 milijonov evrov za bolniške odsotnosti, kar je trikrat več kot pred desetletjem. Dobršen delež bolniških seveda plačajo delodajalci, na plečih katerih … Nadaljujte z branjem Nov režim na področju bolniških odsotnosti: kaj o tem pravi detektiv iz Rogatca