Mladi v Rogaški Slatini z županom o zaposlovanju, stanovanjih in duševnem zdravju
V petek, 20. februarja, je v prostorih MC Klet potekal dogodek Popoldne z županom, na katerem so se mladi srečali z županom Občine Rogaška Slatina mag. Brankom Kidričem. Srečanje je … Nadaljujte z branjem Mladi v Rogaški Slatini z županom o zaposlovanju, stanovanjih in duševnem zdravju
Kopiraj in prilepi tale URL na svojo WordPress spletišče za vdelavo (embed)
Kopirajte in prilepite to kodo na svoje spletišče za vdelavo