Drameljski upokojenci raziskovali štorske hribe

Društvo upokojencev Dramlje je v torek organiziralo drugi letošnji pohod, ki se je začel v Šentjanžu nad Štorami. Zbralo se je rekordnih 29 udeležencev, ki so se srečali v jutranjih … Nadaljujte z branjem Drameljski upokojenci raziskovali štorske hribe