Slatinski nogometaši z novo zmago ostajajo na prvem mestu druge lige

Danes je na zelenici ob Športnem centru Rogaška Slatina potekala drugoligaška tekma v sedemnajstem krogu. Slatinsko igrišče so obiskali nogometaši kluba Rudar Velenje.

Po napetem prvem polčasu z rezultatom 2:3, v katerem je Velenjčan Nik Omladić zadel dva gola v šestih minutah, so si Slatinčani izborili prednost s tremi zadetki. Z dobro obrambo so prednost tudi ohranili do konca tekme, in si tako prilastili zmago. Dve od teh odločilnih točk za Rogaško je pridobil Nejc Gradišar, ki je v celotni tekmi nasprotnikom zadal kar tri gole, njegov soigralec Anel Hajrić pa dva.

Za Slatinčane je to letos zadnja domača tekma, jih pa v drugi ligi čaka še ena tekma v petek, 25. novembra, ko bodo nogometaši zdraviliškega mesta obiskali nogometaše kluba Aluminij Kidričevo, v Športnem parku NK Aluminij.

Slatinčan Nejc Gradišar, ki je s kar tremi goli pomagal ekipi do zmage.
Vir: FB / NK Rogaška

Rogaška : Rudar Velenje 5:3 (2:3)

Rogaška:

Postavitev: 13 Vice Baždarić (V), 2 Rok Pirtovšek, 5 Rene Rantuša Lampreht, 6 Jan Majcen, 8 Thalisson Charles Alves Moreira, 9 Nejc Gradišar, 10 Andrej Pavlović, 22 Dinko Matoševič (K), 23 Marko Musulin, 37 Anel Hajrić, 77 Filip Tomaškovič

Zadetki: Anel Hajrić (15′, 62′), Nejc Gradišar (36′, 48′, 68′)

Menjave: I. Dolovski / M. Musulin (64′), A. Majcenić (64′), E. Mihalić / A. Hajrić (74′), T. Gobec / A. Pavlović (83′)

Rudar Velenje:

Postavitev: 72, Duje Biuk (V), 4 Nikola Pejović, 5 Vinko Bićanić, 7 Denis Tubić, 8 Filip Kosić, 10 Boško Bošković, 11 Sandro Jovanović, 13 Marin Karabatić, 17 Amadej Vošnjak, 18 Luka Baruca, 21 Nik Omladič (K)

Zadetki: Nik Omladić (39′, 45′), Filip Kosić (11m – 14′)

Menjave: J. Spudić / B. Bošković (74′), U. Majcenovič / A. Vošnjak (82′)