Kdo bo sedel v svetih krajevnih skupnosti občin Rogaška Slatina, Rogatec in Šmarje pri Jelšah

22. 11. 2022 15:33

V nedeljo so volivci glasovali tudi za člane najnižje stopnje lokalne samouprave – člane svetov krajevnih skupnosti v mandanem obdobju 2022-2026. Volitve v ta organ se izvajajo po večinskem sistemu.

Občina Rogaška Slatina (3 krajevne skupnosti)

KS KOSTRIVNICA
Jan Ogrizek (N.Si), Marija Čakš (DeSUS), Jožef Strniša (skupina občanov), Roman Tadina (skupina občanov), David Strniša (SLS), Anton Plevčak (N.Si), Jože Erjavec (skupina občanov), Aleš Plevnik (N.Si), Stanko Zobec (SDS), Rozalija Šket (SDS), Samo Gajšek (Nestrankarska lista za razvoj Rogaške in podeželja).

MS ROGAŠKA SLATINA
Terezija Tomić (SD), Katja Pelko (SD), Daniel Hribar (SD), mag. Andrejka Flucher (SD), Tatjana Škorja (Nestrankarska lista za razvoj Rogaške in podeželja), Edi Perkovič (N.Si), Janez Belcer (N.Si), Mitja Škrabl (SLS), mag. Bojan Pirš (SDS), Martina Jankovič (SDS), Helenca Fric Križanec (SLS), Leonida Došler mag. (N.Si), Andreja Gros (SD), Darko Cverlin (SDS), Mojca Hlupič (SD), Marjan Gajšek (N.Si),
Janez Božak (SDS), Ivan Mijošek (SDS), Janez Hrepevnik (SD).

KS SVETI FLORIJAN
Dušan Tramšek (SDS), Verica Goričan (SDS), Štefan Ferčec (SLS), Goran Kos (SDS), Gabrijela Ducman mag. (SLS).

Občina Rogatec (3 krajevne skupnosti)

KS DOBOVEC
Robert Potočnik (N.Si), Blaška Pecigos (N.Si), Metka Rajher (N.Si), Franc Osvaldič (N.Si), Bojan Artič
(N.Si).

KS DONAČKA GORA
Sandi Kitak (SDS), Jože Podhraški (N.Si), Jakob Polajžer (Lista za razvoj Rogatca), Milena Kovačič (N.Si), Tomaž Plavčak (N.Si), Peter Jerič (Lista za razvoj Rogatca), Tamara Šurbek (Lista za razvoj Rogatca).

KS ROGATEC

Leon Rehar (SD), Jernej Rajher (Lista za razvoj Rogatca), Dušan Kitak (N.Si), Jan Lebič (SD), Blaž Kramberger (Lista za razvoj Rogatca), Danijela Križan (N.Si), Tomaž Mikolič (N.Si), Matej Potočnik (SD), Tatjana Smeh (Lista za razvoj Rogatca).

Občina Šmarje pri Jelšah (10 krajevnih skupnosti)

KS DOL – SPODNJE MESTINJE
Marjan Petauer (N.Si), Peter Žličar (skupina občanov), Tadej Stojan (skupina občanov), Urška Jagodič (skupina občanov), Vera Rupnik (skupina občanov).

KS KRISTAN VRH
Tomaž Čokl (skupina občanov), Janez Lisjak (skupina občanov), Marjan Mikola (skupina občanov), Marko Ribič (skupina občanov), Jana Špoljar (skupina občanov), Marinka Strašek (skupina občanov), Dejan Povalej (skupina občanov), Silva Erjavc (skupina občanov), Dušan Štern (skupina občanov).

KS LEMBERG
Matej Strašek (skupina občanov), Nina Jecl (skupina občanov), Robert Posl (skupina občanov), Janko Strašek (skupina občanov), Urška Kostanjšek (skupina občanov).

KS MESTINJE
Dr. Aleksander Kidrič (skupina občanov), Katja Furman (skupina občanov), Milan Mikez (skupina občanov), Gordana Vocovnik (skupina občanov), Damijan Šega (skupina občanov), Egon Drofenik (skupina občanov), Erika Fišer (skupina občanov).

KS ŠENTVID PRI GROBELNEM
Klemen Kotnik (N.Si), Cvetko Pevec (skupina občanov), Štefan Štruklec (skupina občanov), Jasna Jagodič Miklavc (skupina občanov), Robert Križan (skupina občanov), Matjaž Rožman (skupina občanov), Zvonko Rožencvet (skupina občanov), Sebastjan Gobec (skupina občanov), Lea Leskovar (skupina občanov), Niko Petelin (skupina občanov), Franc Horvat (skupina občanov), Stanka Golež (N.Si), Marko Kramer (N.Si).

KS SLADKA GORA
Marko Novak (skupina občanov), Primož Škrablin (skupina občanov), Franc Novak (Mitja Novak in skupina volivcev), Gorazd Močnik (skupina občanov), Stanislav Kamplet (skupina občanov), Janez Majcen (skupina občanov), Jože Tratenšek (skupina občanov).

KS ŠMARJE PRI JELŠAH
Irena Artnak (SD), Janez Čakš dr. med. (N.Si), Marko Dečman (N.Si.), Branko Vrbek (SDS), Mihael Gobec (SDS), Crni (Husein) Ikanović (Zlatko Stolcer in skupina volivcev), Vinko Dečman (N.Si), Mirjana Anošek (SDS), Damjan Fajs (N.Si), Tomaž Limbek (N.Si), Uroš Operčkal (SDS), Pavel Pišek (N.Si), Janez Boršič (SDS), Janko Pezdevšek (SDS), Ivan Tacer (SDS).

KS SVETI ŠTEFAN
Ivan Žaberl (skupina občanov), Andrej Smole (skupina občanov), Jožef Pungeršek (SD), Rajko Mužerlin (skupina občanov), Drago Lorger (skupina občanov) – žreb, Gregor Hvala (skupina občanov), Branislav Smole (skupina občanov).

KS TINSKO
Benjamin Benčina (skupina občanov), Matej Namurš (skupina občanov), Miran Benčina
(skupina občanov), Bernard Zeme (skupina občanov), Matjaž Škorc (skupina občanov).

KS ZIBIKA
Branko Skutnik (skupina občanov), Marko Ketiš (skupina občanov), Emil Pevec (skupina občanov), Mitja Špes (skupina občanov), Anton Vrbek (skupina občanov), Bogdan Čakš (skupina občanov), Rok Planinšek (skupina občanov), Janez Kočar (skupina občanov), Aleš Škorjanec (skupina občanov).

Preberite tudi: Sestave novih občinskih svetov občin Rogaška Slatina, Rogatec in Šmarje pri Jelšah

*vir: DVK, podatki so neuradni

 

Oznake: ,
Vam je članek zanimiv? Delite ga s prijatelji:
X