3. SNL: Rogaška v zadnji tekmi sezone do naslova in uvrstitve v 2. SNL!

V zadnjem, 16. krogu se je Rogaški ponudila priložnost za skok na vrh lestvice. Po dveh porazih ekipe ki je vodila praktično celotno sezono, Kety Emmi Bistrica, sta se omenjeni moštvi pomerili v finalnem obračunu.

NK Kety Emmi Bistrica : NK Rogaška Slatina 1:2

Igralci Rogaške so bili pripravljeni na boj za prvaka v Slovenski Bistrici. Imeli so tudi močno podporo s tribun, kljub temu pa so se v 28. minuti znašli v zaostanku. Odgovor so našli v drugem polčasu, natančneje v 69. minuti ko je do zadetka prišel Andrej Pavlovič, v 72. minuti pa so si priborili še enajstmetrovko, ki jo je uspešno v zadetek pretvoril Stefan Andjelič.

Tako so v pičlih treh minutah prišli do preobrata. Rogaška obramba je nato zdržala vse pritiske domačih igralcev in lahko so se veselili naslova prvaka ter uvrstitve v 2. SNL

NK Šmarje pri Jelšah : NK Korotan Prevalje 0:4

Šmarčani si letošnje sezone ne bodo ohranili v lepem spominu, saj so jo zaključili na zadnjem mestu in s petimi točkami zaostanka za predzadnje uvrščeno ekipo. Na njihovo srečo ostajajo v 3. SNL Vzhod, saj letos nobena izmed ekip ne izpade. Poleti jih zagotovo čaka veliko dela, da pridejo do željene igre in novih zmag v naslednji sezoni. Na zadnji tekmi sezone je proti njim stal Korotan Prevalje, ki pa jih je zanesljivo ugnal z 0:4.