Zaključen prvi letošnji poletni teniški turnir v Kozjem

Lea in Lan

Športna zveza Kozje v sodelovanju s Tenis klubom Kozje že od leta 2005 v poletnih počitnicah organizira teniške turnirje mladih.

V nedeljo 12. julija je bil izveden prvi turnir v šestnajsti sezoni 2020. Kot že zadnjih deset let sta bila v prvem terminu na sporedu turnir v mini tenisu za igralce do devet let in turnir v tenisu za igralce do trinajst let. Turnirja v mini tenisu sta se udeležila le dva tekmovalca, v dvoboju med Leo Kiderič in Renejem Bračunom je bila boljša izkušenejša Lea. Turnirja v tenisu do trinajst let se je udeležilo pet tekmovalcev, ki so se pomerili vsak z vsakim. S štirimi zmagami je bil najboljši Lan Mesec, drugo mesto je s tremi zmagami osvojila Sanja Debelak, tretji pa je bil z dvema zmagama Florijan Kiderič.

Drugi teden bosta na sporedu turnirja v midi tenisu do enajst let ter v tenisu v kategoriji do petnajst let. Vsi turnirji se bodo ponovili še enkrat v avgustu, v začetku septembra pa bodo na sporedu finalni turnirji. (R.G.)