Rezultati karate turnirja v Rogaški Slatini

10. 3. 2020 8:34

V nedeljo, 8. marca, je bilo v športni dvorani Janina 4. kolo šolske karate lige.  Na tekmovanju je nastopilo 87 tekmovalcev iz 13 karate klubov, tudi vseh z našega območja.

Ekipa KK Rogaška Slatina
Ekipa KK Rogaška Slatina

R E Z U L T A T I

KATE DEČKI

Beli pasovi 7 let in mlajši K1 (4 udeleženci): 1. Mavsar Tadej Rogaška Slatina, 3. Avdibašič Nedin Bushido Rogaška Slatina

Beli pasovi 8,9 let K2 (2): 1. Mavsar Tadej Rogaška Slatina, 2. Štern Tilen Bushido Rogaška Slatina

Absolutno 7 let in mlajši K3 (1): 1. Mavsar Tadej Rogaška Slatina

Rumeno, oranžni pasovi 8,9 let K4 (4): 1. Mikša Lovro Rogaška Slatina, 2. Mavsar Tadej Rogaška Slatina, 3. Tramšek Aleks Bushido Rogaška Slatina

Ekipa KK Bushido Rogaška Slatina
Ekipa KK Bushido Rogaška Slatina

Absolutno 8,9 let K5 (2): 1. Mikša Lovro Rogaška Slatina, 2. Mavsar Tadej Rogaška Slatina

Beli, rumeni 10,11 let K6/A (5): 3. Vnučec Mihael Rogaška Slatina, 3. Gobec Ažbe Rogaška Slatina

Beli, rumeni 10,11 let K6/B (5): 3. Vnučec Gabrijel Rogaška Slatina

Absolutno 10,11 let K7 (4): 1. Vnučec Gabrijel Rogaška Slatina, 2. Vnučec Mihael Rogaška Slatina, 3. Bosnar Jakov Rogaška Slatina, 3. Kovačič Gašper Rogaška Slatina

Beli, rumeni 12,13 let K8 (3): 1. Vnučec Gabrijel Rogaška Slatina, 2. Kovačič Gašper Rogaška Slatina, 3. Vnučec Mihael Rogaška Slatina

Absolutno 12,13 let K9 (3): 1. Avdibašić Dženan Bushido Rogaška Slatina, 2. Mikša Lovro Rogaška Slatina,
3. Kovačič Gašper Rogaška Slatina

Absolutno 14-18 let K10 (3): 3. Mikša Lovro Rogaška Slatina

Sodniki
Sodniki

KATE DEKLICE

Beli pasovi 7 let in mlajše K12 (3): 2. Drobnak Alja Bushido Rogaška Slatina

Beli pasovi 8,9 let K13 (5): 1. Mastnak Mia Bushido Rogaška Slatina,  2. Hostnik Nina Bushido Rogaška Slatina

Rumeno , oranžni 8,9 let K15 (4): 2. Tramšek Alja Bushido Rogaška Slatina, 3. Žerjav Jana Rogaška Slatina

Absolutno 8,9 let K16 (3): 3. Žerjav Jana Rogaška Slatina

Beli, rumeni 10,11 let K17 (5): 1. Mavsar Tajda Rogaška Slatina, 3. Podhraški Ema Rogaška Slatina

Absolutno 10,11 let K18 (3): 1. Mavsar Tajda Rogaška Slatina

Beli, rumeni 12,13 let K19 (3): 2. Žerjav Jana Rogaška Slatina, 3. Mavsar Tajda Rogaška Slatina

Absolutno 14-18 let k21 (2): 1. Mavsar Tajda Rogaška Slatina

KATE EKIPNO DEKLICE 7-13 LET E2 (4): 3. Karate klub Rogaška Slatina, 3. Karate klub Bushido Rogaška Slatina

KATE EKIPNO DEČKI 7-13 LET E1 (4): 1. Karate klub Rogaška Slatina 2, 3. Karate klub Bushido Rogaška Slatina,
3. Karate klub Rogaška Slatina 1

Lenart Ploštajner iz KK Kozjansko in Obsotelje
Lenart Ploštajner iz KK Kozjansko in Obsotelje

ŠPORTNE BORBE DEČKI

Malčki 8 let B1 – 35 kg (2): 1. Štern Tilen Bushido Rogaška Slatina, 2. Tramšek Aleks Bushido Rogaška Slatina

Malčki 9 let B2/1 – 35 kg (1): 1. Kuraj Jakob Rogaška Slatina

Dečki 10,11 let B3 – 35 kg (4): 1. Kuraj Jakob Rogaška Slatina, 3. Ploštajner Lenart Kozjansko In Obsotelje

Mlajši kadeti 12,13 let B5 – 45 kg + B6 – 50 kg (6): 3. Kuraj Mitja Rogaška Slatina

Kadeti 14,15 let abs B8 (4):  1. Kunštek Nejc Rogaška Slatina, 3. Colnarič Nik Rogaška Slatina, 3. Golež Nik Rogaška Slatina

ŠPORTNE BORBE DEKLICE

Malčice abs G1 (2): 1. Tramšek Alja Bushido Rogaška Slatina

Mlajše kadetinje G4 – 47 kg (4): 1. Krumpak Tinkara Rogaška slatina

Mlajše kadetinje G5 + 47 kg (3): 2. Krumpak Tinkara Rogaška Slatina, 3. Škrablin Tara Rogaška Slatina

Kadetinje abs 14,15 let G6 (4): 3. Škrablin Tara Rogaška Slatina

*foto: KK Rogaška Slatina, KK Bushido Rogaška Slatina in KK Kozjansko in Obsotelje

Oznake:
Vam je članek zanimiv? Delite ga s prijatelji:
X
155 queries in 0,525 seconds.