Rogaška brez prask iz Podčetrtka

V edini sobotni tekmi državnega prvenstva v košarki se je v Podčetrtku odvila tekma s sosedi iz Rogaške Slatine. Slednji so bili precej boljši in vpisali visoko zmago.

Prvi polčas so se domači sicer dobro upirali, gostje pa so vse odločili po glavnem odmoru, saj so tretjo četrtino dobili za 19 točk.

Terme Olimia Podčetrtek : Rogaška 56 : 87 (17 : 24, 16 : 14, 4 : 23, 19 : 26)

Strnad 17, Kosič 13, Špaleta 10, … / Durnik 16, Fon 15, Dornik in Ferme 13, Miličević 11, Washington 10, …

9. TO Podčetrtek 14 0 14 14

V ponedeljek, 27. januarja, bo Rogaška ob 18:45 igrala domačo tekmo s Koprom Primorsko. V sredo, 29. januarja, bo Šentjur ob 18. uri začel domačo tekmo s Krko. V četrtek, 30. januarja, bo Rogaška v ligi ABA2 gostila Sutjesko (18h). V soboto, 1. februarja, bodo Podčetrtani ob 19. uri začeli domačo tekmo z Laščani.

*foto: zajem zaslona