Motokros: Lukas prvak, Andraž in Alojz do medalj

Pred mesecem dni je bila v Dolini pod Kalom pri Šentvidu pri Stični zaključena letošnja motokros sezona. Še pred zadnjo preizkušnjo je imel Slatinčan Lukas Osek v kategoriji do 65 kubičnih centimetrov najboljši izhodiščni položaj.

Na zadnji dirki je član Motocross-ski Gajser Team zasedel 4. mesto, kar je na koncu zadostovalo za osvojitev naslova prvaka.

V pokalnem prvenstvu, ki se je zaključilo v Beli krajini, je imel več težav in je končal na 8. mestu. V tej razvrstitvi je Andraž Krameršek iz TRK Tajfun šport končal kot tretji.

Pri veteranih nad 50 let je Alojz Vogrinc, prav tako član TRK Tajfun šport končal na 4. mestu skupnega seštevka državnega prvenstva, v pokalnem tekmovanju veteranov pa je bil tretji.

*foto: Jasmina Obersne