Podčetrtani imeli prvo in zadnjo besedo

Podčetrtani so aktualno drugoligaško sezono začeli z uvodno tekmo tekmovanja, v nedeljo pa so odigrali tudi zadnjo v tem koledarskem letu.

Novomeški novinci v 2. SKL so v svoji dvorani bolje začeli in v 10. minuti vodili 20:13. Že v 12. minuti so vodstvo s serijo 8 točk prevzeli gostje. Ti so prvi polčas dobili za 10.

Troti so v tretji četrtini najprej dvakrat prišli na tri točke zaostanka, v 28. minuti pa na dve. Termalci so odbili njihov napad, a so se Dolenjci v 32. minuti znova približali na dve. Kmalu za tem se je zasedba iz Podčetrtka oddaljila na dvomestno prednost, ki je domači niso uspeli več ogroziti.

Novo leto ekipa Term Olimia zaključuje na vrhu razpredelnice.

Troti : Terme Olimia Podčetrtek 72:82 (20 : 16, 16 : 30, 22 : 18, 14 : 18)