Matija Čakš napovedal kandidaturo za župana občine Šmarje pri Jelšah

19. 6. 2018 21:35

Matija Čakš je danes napovedal kandidaturo za župana občine Šmarje pri Jelšah. Ob tem so mu podporo izrazile pomladne stranke SDS, NSi, SLS in njegova lista Naša občina Šmarje.

Matija Čakš, dr. vet. med., tako prinaša svež veter, ki bi temeljil predvsem na povezovalnem duhu vseh generacij – mladih, družin, starejših, upokojencev… Želi si, da bi složno skrbeli za dobrobit občank in občanov, prav tako pa izpostavlja tudi pogled mlade generacije na projekte ter izzive, ki bi lahko obogatila življenje na lokalni ravni.

Delovne izkušnje je pridno nabiral kot član upravnega odbora Kmetijsko-gozdarske zbornice Slovenije, v okviru njegove zaposlitve pa očeta dveh otrok odlikuje ljubezen do živali in predvsem do soljudi.

Njegovo kandidaturo bomo na Kozjansko.info v naslednjih dneh podrobneje predstavili. V prispevku boste lahko na lastna ušesa prisluhnili Čakševi viziji.

(foto: arhiv lista Naša občina Šmarje)

Oznake: , , ,
Vam je članek zanimiv? Delite ga s prijatelji:
X