Dobovec po drami preobratov do izenačenja v zadnji minuti

Nekaj dni po 14. so igralci v 1. slovenski futsal ligi odigrali še tekme 13. kola (naslednje ne bo 12., ampak 15.). Tokrat je Dobovec tekmo z Bronxom igral v Rogatcu, kjer sta se navijačem predstavila hrvaški okrepitvi Josip Jurić in Ivica Majić.

Gostje so začeli bolje in po štirih minutah vodili z 0:2. Sledil je domači protiudar in vodstvo 4:2 po polčasu. Po glavnem odmoru je šlo bolje primorski zasedbi, ki je s tremi zadetki vnovič prevzela vodstvo. V zadnji minuti je Vrabel poskrbel za izenačenje in delitev točk.

Dobovec Pivovarna KozelKMN Bronx Škofije 5:5 (4:3)
0:1 Radišković 3.’, 0:2 Zajc 4.’, 1:2 Kroflič 7.’, 2:2 Bizjak 15.’, 3:2 Rednak 18.’, 4:2 Marot 20.’, 4:3 Radišković 20.’, 4:4 Radišković 34.’, 4:5 Radišković 35.’, 5:5 Vrabel 40.’.

Ostale tekme
Proen Maribor : KMN Oplast Kobarid 2:1 (0:0)

10. KMN Tomaž Šic bar 14 2 3 9 9

V petek bo srečanje proti Benediktu, in sicer v dvorani v Rogaški Slatini. Tekma se bo začela ob 20. uri.