Monsi iz zaostanka k zmagi, Šmarčani obratno; v medobčinski ligi odpovedali vse tekme

mons claudius fuzinar 2015
Veselje monsov ob izenačenju; foto: Irena Krivec

Rogatčani so v tekmi 9. kola 3. SNL – sever dosegli četrto prvenstveno zmago. Gostje s Koroškega so dobili prvi polčas, gostitelji pa so izenačili kmalu po glavnem odmoru. Zmagoviti zadetek je padel nekaj minut pred iztekom igralnega časa, monsi pa so v sodnikovem dodatku zmago s tretjim golom še potrdili.

Šmarčani so Vidmu po polčasu vodili, a so v drugem polčasu proti ekipi z vrha lestvice popustili.

Mons Claudius : Fužinar Noži Ravne 3:1 (0:1); 1:1 – Tilen Pungaršek 48.’, 2:1 – Roman Golubić 87.’, 3:1 – Primož Močnik 92.’

Videm : Šmarje pri Jelšah 2:1 (0:1)

Šampion : Radlje 2:2 (1:0)
S. Rojko Dobrovce : Dravinja 5:1 (3:0)
Koroška Dravograd : Brežice 1919 2:0 (0:0)

14. Podvinci Betonarna Kuhar 7 1 0 6 3:16 3

Napoved: sobota, 24. 10. 2015 ob 15.30 – Dravinja : Mons Claudius, ob 16.00 – Radlje : Šmarje pri Jelšah

§ § §

Po sklepu vodstva tekmovanja so bila zaradi slabih vremenskih razmer vsa srečanja 8. kroga MČL Golgeter, ki bi morala biti odigrana v soboto, 17. 10. 2015, odpovedana. Odigrana bodo 7. 11. 2015.

Napoved: sobota, 24. 10. 2015 ob 15.00 – NK Rogaška : Kovinar Štore; NK Šoštanj : KNK Odred Kozje.