Futsal: Dobovec vodi že s 7 točkami prednosti; v Podčetrtku tekma z BIH

images_slike3_ured10_regionalno_futsal-zoga - kopijaVodilni Dobovec Pivovarna Kozel je prišel do 11. zmage in še dodatne utrditve na prvem mestu. Ekipa trenerja Aleša Poredskega je s 4:1 ugnala ŠD Extrem. Rok Mordej je poskrbel za domače vodstvo. Med 23. in 27. minuto sta Mile Simeunovič in Drago Kugler (z dvema goloma) poskrbela, da so točke ostale doma v športni dvorani v Rogaški Slatini. Ob kiksu Litije imajo Dobovčani pred zasledovalci sedaj sedem točk prednosti. Ravno omenjeni ekipi se bosta pomerili v naslednjem kolu. Tekma bo v petek, 30. januarja, ob 20. uri, in sicer znova v Rogaški Slatini.

Ljubitelji futsala bodo na svoj račun prišli v ponedeljek, 26. januarja, ko bo ob 18. uri v Podčetrtku pripravljalna tekma reprezentanc Slovenij in Bosne in Hercegovine. Med vabljenimi igralci so tudi trije člani Dobovca: Rok Mordej, Uroš Kroflič in Alen Mordej.

Dobovec Pivovarna Kozel – ŠD Extrem 4:1 (1:1)
1:0 Mordej (6.’), 2:1 Simeunovič (23.’), 3:1 Kugler (27.’), 4:1 Kugler (28.’)

Aleš Poredski, trener Dobovec Pivovarna Kozel: »Vedeli smo, da bo težko. Nismo menili pa, da bo tako težko. Extrem se je vnovič izkazal kot dobra ekipa, ki je nudila dostojen odpor, čeprav so bili oslabljeni. V prvem polčasu nismo mogli zabiti, v drugem delu je bilo boljše. Odločila je naša kvaliteta.«