Futsal: Dobovec brez težav s Tolminci; ZLMN Rogaška

images_slike3_ured10_regionalno_futsal-zoga - kopijaDobovec Pivovarna Kozel je z zmago sklenil leto 2014. S 5:2 so kozli odpravili ekipo iz Tolmina, ki je v Rogaško Slatino prišla precej oslabljena. V prvem polčasu so s tremi goli pot k zmagi tlakovali Matjaž Vojsk, Aleš Marot in Uroš Kroflič. Gostje so v 36. in 37. minuti znižali izid z dvema goloma Jureta Uršiča, domačo zmago pa je potrdil Rok Mordej, ki je z Miletom Simeunovićem ob bolezni Aleša Poredskega vodil vodilno ekipo 1. SFL.

Dobovec Pivovarna Kozel – KMN Puntar 5:2 (3:0)
1:0 Vojsk (8.), 2:0 Marot (10.), 3:0 Kroflič (17.), 4:0 Vojsk (34.), 5:2 Mordej (40.)

Rezultati 4. kroga

Zelo zanimiv krog lige je za nami. S kvalitetnim nogometom je postregla že prva tekma med Cerovcem in Transport birojem, ki jo je obeležila tudi pretirana živčnost na obeh straneh. Zmage so se zasluženo veseli Cerovljani, ki ostajajo na vrhu lestvice. Dramatičen konec je imel dvoboj Sladke Gore in Rebusa, po tekmi preobratov so fantje iz Sladke Gore v zadnji minuti in pol dosegli tri gole in zmagali. Pričakovano so Šmarčani premagali Kostrivnico Soffy, čeprav so bili Kostrivničani presenetljivo večino tekme enakovredni. Podobno velja za Kostrivnico MOS, ki pa je, v zelo kvalitetni tekmi, vendarle morala priznati poraz proti Argentini. MKV Montaže so upravičile vlogo favorita proti Zibiki. Liga se nadaljuje v nedeljo, 4. januarja.

Cerovec (Grošič 2, Kuraj N., Peer) : Transport biro (Stiplošek, Čuček) 4:2,

ŠD Sladka Gora (Škrinjar 2, Drofenik, Leskovar, Golob, Gaber) : Rebus (Grilec 2, Bračun, Osvaldić) 6:4,

Kostrivnica Soffy : AS Sistem Kinder jajčke (Jančič U., FiršT D., Firšt U.) 0:3,

Kostrivnica MOS (Ivačič, Jakob) : Argentina (Firer, Kidrič, Plahuta) 2:3,

MKV Montaža (Zdovc Žiga 3, Plevčak) : ŠD Zibika Čonč) 4:1.

Rdeči karton: Drofenik – Transport biro.

Rumeni kartoni: Polajžer – Transport biro, Peer – Cerovec, Leskovar – ŠD Sladka Gora, Bračun – Rebus, Kidrič, Krivec – Argentina, Vouk – MKV Montaža.

Prepoved igranja: Drofenik – Transport biro ne sme igrati na tekmi 5. kroga. O višji kazni bo odločila Komisija za mali nogomet ŠZ Rogaška.

Naj strelci: Grošič – Cerovec 8, Firšt D. – AS Sistem Kinder jajčke in Kidrič – Argentina po 7, Jakob – Kostrivnica MOS, Bračun – Rebus po 6.

Pokal fair play: ŠD Zibika brez kartona, Kostrivnica Soffy, AS Sistem Kinder jajčke in MKV Montaža po 1 rumeni karton.