Futsal: Dobovec skoraj presenetil Litijo v pokalnem polfinalu

Podčetrtek je bil znova prizorišče zaključnega turnirja pokalnega tekmovanja v futsalu. Žreb je Dobovcu namenil Litijo, ki je veljala za najtežjega nasprotnika. Aktualni državni prvak si je finale priigral šele po streljanju kazenskih strelov, čeprav je v 28. minuti vodil 5:1. KMN Dobovec Trgovine Jager je poravnal v 40. minuti (uspešna sta bila Denis Lojen in Matjaž Vojsk), zadnja dva gola pa so varovanci trenerja Aleša Poredskega dosegli z igralcem vratarjem v polju.

polfinale, 8. 3.

FC Litija – KMN Dobovec Trgovine Jager 10:8 – po izvajanju šestmetrovk (3:1)1:0 Mitraković (6.), 1:1 Lojen (8.), 2:1 Pantić (13.), 3:1 Pertič (19.), 4:1 Ručna (24.), 5:1 Pantić (28.), 5:2 Vojsk (31.), 5:3 Vojsk (37.), 5:4 Lojen (40.), 5:5 Vojsk (40.)

kazenski streli: 6:5 Pertič, 7:5 Vrhovec, 7:6 Vojsk, 8:6 Simeunović, 8:7 Lojen, 9:7 Pantić, 9:8 Repinc, 10:8 Simič.