Derbi 9. kroga v Ligi malega nogometa »Štus Design« Kozjansko je bila tekma med ekipama ŠD Podsreda in Vulkanizerstvo F1, ki jo je tesno dobila domača ekipa iz Bistrice ob Sotli. S to zmago so se začasno zavihteli na vrh lestvice, saj je bila tekma vodilne ekipe MM bar prestavljena. Ekipa ŠD Podsreda je padla na tretje mesto lestvice, so pa si te tri ekipe, štiri kroge pred koncem spomladanskega dela, tudi teoretično že zagotovile mesto med prvo osmerico in s tem nastop v »prvi« ligi v jesenskem delu. Najvišjo zmago kroga je dosegla ekipa Bar Mare, blizu je bila tudi ekipa Cerovec, zmagali so še branilci naslova iz Kozjega, ekipi ŠD Zagorje in ŠD Buče pa sta se razšli z neodločenim izzidom.
REZULTATI 9. KROGA – 24. 5. 2013 V BISTRICI OB SOTLI
ŠD PODSREDA : VULKANIZERSTVO F1 2:3
Strelci: Grilc 2/Lojen 2, Šket
ŠD PODSREDA M. RIBNIK KOZJE : KMK MERKS MOF ŠTUS D. VITAMIN B. 0:2
Strelci: Hartl A. 2
ŠD ZAGORJE : ŠD BUČE 2:2
Strelci: Jazbec A., Tovornik / Filipančič, Šket P.
ŠD LESIČNO : CEROVEC 0:10
Strelci: Jerič 3, Grošič 2, Kuraj N. 2, Kosernik, Kuraj A., Poredski
BAR MARE : TRGOVINE POLJE MLADI 14:0
Strelci: Čonč 6, Anderlič 2, Cmerešek 2, Koštrun 2, Majer 2
MM BAR : KOSTRIVNICA prestavljeno
TRUPAJ TRANSPORT VIRŠTANJ prosti
LESTVICA LMN »ŠTUS D’ESIGN« KOZJANSKO PO 9. KROGU:
1. VULKANIZERSTVO F1 22
2. MM BAR 21
3. ŠD PODSREDA 21
4. TRUPAJ TR. VIRŠTANJ 17
5. CEROVEC 13
6. KM KOZJE M.M.Š.d.V.b. 12
7. KOSTRIVNICA 12
8. ŠD ZAGORJE 10
9. ŠD PODSREDA M.RIBNIK 9
10. BAR MARE 7
11. ŠD BUČE 5
12. ŠD LESIČNO 4
13. TRGOVINE POLJE MLADI 0
2. Futsal liga Šentjur 2013
Poročilo za 8. kolo:
Roal biro-vezenje : Loka Vulkanizacija Mulej 2:3
Kalobje : Alfagrad 1:1
ŠD Dobrina : ŠD Dole 2:2
Trdoglavci : Panterji Prevorje 0:1
Podgrad : Nova vas 1:1
Šejki Dubaj prosti
Lestvica: | š.t. | z. | n. | p. | t. | d. | p. | g.r. | |
1. | Loka Vulkanizacija Mulej | 7 | 6 | 1 | 0 | 19 | 33 | 9 | 24 |
2. | Šejki Dubaj | 7 | 6 | 0 | 1 | 18 | 36 | 13 | 23 |
3. | Roal biro-vezenje | 7 | 5 | 1 | 1 | 16 | 27 | 11 | 16 |
4. | ŠD Dobrina | 8 | 3 | 4 | 1 | 13 | 21 | 17 | 4 |
5. | Trdoglavci | 7 | 3 | 2 | 2 | 11 | 20 | 16 | 4 |
6. | Panterji Prevorje | 8 | 3 | 2 | 3 | 11 | 16 | 18 | -2 |
7. | Kalobje | 7 | 2 | 1 | 4 | 7 | 13 | 16 | -3 |
8. | Nova vas | 8 | 2 | 1 | 5 | 7 | 14 | 24 | -10 |
9. | ŠD Dole | 7 | 2 | 1 | 4 | 7 | 10 | 26 | -16 |
10. | Alfagrad | 7 | 0 | 2 | 5 | 2 | 9 | 26 | -17 |
11. | Podgrad | 7 | 0 | 1 | 6 | 1 | 7 | 30 | -23 |
Liga Šmarje
SV. PETER : MM JOŽE 5 : 3
ZLODEJ 3, ČONČ, ANDERLUH 1 TER ŠKRINJAR 2, CUGMAJSTER 1
KARTON: RUPNIK MM JOŽE
AP KRIVEC : STAVE BAR 3 : 2
VOLF, MAJER, MRAZ PO 1 TER BUT S, BIT G 1
THOREX : PIV. HALER 4 : 7
BRGLEZ 2, FIRŠT, ŠKODA 1 TER LESJAK, ORAČ 2, ZLATOLAS, BRAŠKO, VERK PO 1
AV HANA : KOSTRIVNICA MOS 5 : 2
ZATLER, ARZENŠEK 2, BRAČKO 1 TER IVAČIČ, ŠELIGO 1
KRTONI: ARZENŠEK AV HANA TER ŠKET 2 X, ŠELIGO, IVAČIČ T KOSTRIVNICA MOS
LEMBERG : KOSTRIVNICA 3 : 6
JANČIČ U, KOSOVEL, GROŠIČ PO 1 TER TADINA S 3, FAJS 2, STRNIŠA 1
KARTONI: REBERNIK KOSTRIVNICA, GROŠIČ LEMBERG
LESTVICA
1. |
SV. PETER |
7 |
5 |
1 |
1 |
31 : |
20 |
16 |
2. |
AP KRIVEC |
7 |
5 |
0 |
2 |
30 : |
17 |
15 |
3. |
MM JOŽE |
7 |
3 |
2 |
2 |
21 : |
21 |
11 |
4. |
KOSTRIVNICA MOS |
7 |
3 |
2 |
1 |
21 : |
21 |
11 |
5. |
LEMBERG |
7 |
3 |
1 |
3 |
21 : |
24 |
10 |
6. |
AV HANA |
7 |
3 |
0 |
4 |
22 : |
23 |
9 |
7. |
STAVE BAR |
7 |
3 |
0 |
4 |
23 : |
23 |
8 |
8. |
PIV. HALER ORAČ |
7 |
2 |
2 |
3 |
21 . |
25 |
8 |
9. |
KOSTRIVNICA |
2 |
2 |
0 |
0 |
9 : |
5 |
6 |
10. |
THOREX |
7 |
1 |
1 |
5 |
15 : |
28 |
4 |