Zimska liga Šmarje
ŠD TINSKO : SV. PETER 2 : 2
CVIRN, KRALJ PO 1 TER ČONČ, CVERLIN 1
KARTON: HERCL SV. PETER
ALFAGRAD : LENGERBURG PUB 3 : 6
JOHAN R IN M, ŠTANTER 1 TER GRAŠIČ 3, KOVAČIČ 2, POČIVALŠEK 1
TAJKUNI MIG BAR : BAR MARE 6 : 1
BRAČKO M, HOSTNIK 2, ARTNJAK, HORJAK 1 TER RJAVEC 1
VIALLI PUB : ŠD MESTINJE GOLGETER 3 : 1
DEBELAK, MAUHER, FIRŠT D 1 TER JANČIČ U 1
MIZ. ČERNOŠA : KALOBJE 7 : 3
ŠKODA A 3, LIMBEK 2, ŽOLGER S, ŠKODA M 1 TER PLANKO 2, HRIBERNIK B 1
KARTON: ŠKODA A MIZ. ČERNOŠA
Lestvica
1. |
VIALLI PUB |
2 |
2 |
0 |
0 |
16 : |
1 |
6 |
2. |
TAJKUNI MIG BAR |
2 |
1 |
1 |
0 |
9 : |
4 |
4 |
3. |
ŠD TINSKO |
2 |
1 |
1 |
0 |
5 : |
2 |
4 |
4. |
SV. PETER |
2 |
1 |
1 |
0 |
5 : |
4 |
4 |
5. |
LENGERBURG PUB |
2 |
1 |
0 |
1 |
10 : |
10 |
3 |
6. |
BAR MARE |
2 |
1 |
0 |
1 |
8 : |
10 |
3 |
7. |
MIZ. ČERNOŠA |
2 |
1 |
0 |
1 |
7 : |
16 |
3 |
8. |
MESTINJE GOLG. |
2 |
0 |
1 |
1 |
4 : |
6 |
1 |
9. |
ALFAGRAD |
2 |
0 |
0 |
2 |
5 : |
9 |
0 |
10. |
KALOBJE |
2 |
0 |
0 |
2 |
3 : |
10 |
0 |
Razpored za 3. krog: nedelja, 6. 1. 2013 ŠD TINSKO : LENGERBURG PUB, KALOBJE : SV. PETER, ŠD MESTINJE : MIZ. ČERNOŠA, BAR MARE : VIALLI PUB in ALFAGRAD : TAJKUNI.
EKIPAM, VODSTVU IN VSEM IGRALCEV ŽELIMO „SREČNO 2013″!
Zimska liga ŠZ Rogaška MOS servis
Rezultati 4. kroga
MKV Montaže (Močnik, Kidrič, Čebular) : ŠD Gaberje Mrazles (Rep 2, Jerič) 3:3,
Kinder jajčke (Firšt D. 4, Deučman) : Argentina (Repinc 2, Marot 2, Firer) 5:5,
ŠD Žetale (Železnik M. 3, Železnik J. 2, Polajžer) : Stave Afna bar (But A. 2, But G., Vesellaj) 6:4,
Kostrivnica Soffy (Tadina 2, Šrimpf, Drofenik) : Butik Dolores (Golob 4, Gros 2, Krivec 2, Vajdić, Klepej) 4:10,
Kostrivnica MOS (Šeligo, Gregorčič) : Transport biro (Špoljar, Stiplošek, Asllanaj) 2:3,
Cerovec (Kosernik 2, Grošič 2, Krivec 2, Perkovič, Peer) : Sladka Gora (Rupnik) 8:1
Rumeni kartoni: Ivačič, Bratuša,Mikše, Bračun – Kostrivnica MOS, Špoljar, Stiplošek, Drofenik, Korez – Transport biro, Firer – Argentina, Zagajšek – Kinder jajčke.
Lestvica
M |
IME MOŠTVA |
KROG |
ZMAGA |
REMI |
PORAZ |
|
TOČKE |
1 |
Transport biro |
4 |
4 |
0 |
0 |
22 : 3 |
12 |
2 |
Butik Dolores |
4 |
3 |
1 |
0 |
25 : 14 |
10 |
2 |
ŠD Žetale |
4 |
3 |
0 |
1 |
19 : 11 |
9 |
4 |
Kinder jajčke |
4 |
2 |
2 |
0 |
16 : 9 |
8 |
5 |
Argentina |
4 |
2 |
1 |
1 |
15 :10 |
7 |
6 |
MKV Montaža |
4 |
2 |
1 |
1 |
19 : 16 |
7 |
7 |
Cerovec |
4 |
1 |
2 |
1 |
14: 9 |
5 |
8 |
ŠD Gaberje Mrazles |
4 |
1 |
2 |
1 |
10 : 17 |
5 |
9 |
Kostrivnica MOS |
4 |
1 |
1 |
2 |
19 : 10 |
4 |
10 |
Stave Afna bar |
4 |
0 |
0 |
4 |
9 : 19 |
0 |
11 |
ŠD Sladka Gora |
4 |
0 |
0 |
4 |
6 : 28 |
0 |
12 |
Kostrivnica Soffy |
4 |
0 |
0 |
4 |
7 : 37 |
0 |
§ § §
Zimska liga Podčetrtek
ŠD BUČE : ŠD IMENO VETERANI 2:3 (1:1)
Strelci: Rupnik (1), Tisel (1) – Mirnik (1), Šelekar (1), Ceraj (1)
Kartoni: Kuraj RU
ŠK VIRŠTANJ : ŠD KMK EKOD KOZJE 4:1 (0:0)
Strelci: Bovha T. (1), Vavričuk (1), Založnik (1), Hostnik D. (1) – Štus I. (1)
LOKA OKREPČEVALNICA GAJŠEK : ŠD PODSREDA 4:3 (3:2)
Strelci: Vojsk (2), Zatler (1), Doberšek (1) – Kužner (1), Novak (1), Grilc (1)
Kartoni: Hrovatič G. RU, Gajšek P. RU, Vojsk RU- Bračun RU
AVTOVLEKA HANA : LOKA VULKANIZACIJA MULEJ 1:2 (1:1)
Strelci: Bračko (1) – Žafran (1), Drobne (1)
Kartoni: Pungeršek RU
MM GASILČEK IMENO : VULKANIZERSTVO F1 2:2 (1:1)
Strelci: Drofenik (1), Počivavšek N. (1) – Baliban (1), Strnad (1)
Kartoni: Lončar RU, Počivavšek N. RU
MIBO 83 : BAR MARE PRISTAVA 1:6 (1:1)
Strelci: Jakopina (1) – Čonč (3), Koštrun (1), Kramarič (1), Žličar P. (1)
Kartoni: Čakš RU
ŠD ZAGORJE, ŠMARJE PRI JELŠAH – prosti
OBVESTILO: Prepoved v 5. krogu ima Pungeršek (Loka Vulkanizacija Mulej) – dva rumena kartona.
Lestvica
SKUPINA A |
|||||||||
|
|
TEKEM |
ZMAGE |
REMI |
PORAZ |
DOS. G. |
PREJ.G. |
TOČKE |
RAZLIKA |
1. |
ŠK VIRŠTANJ |
4 |
3 |
1 |
0 |
17 |
11 |
10 |
6 |
2. |
BAR MARE PRISTAVA |
4 |
3 |
0 |
1 |
20 |
10 |
9 |
10 |
3. |
AVTOVLEKA HANA |
4 |
2 |
0 |
2 |
14 |
7 |
6 |
7 |
4. |
LOKA VULKANIZA. MULEJ |
3 |
1 |
1 |
1 |
9 |
10 |
4 |
-1 |
5. |
ŠD KMK EKOD KOZJE |
3 |
1 |
0 |
2 |
8 |
10 |
3 |
-2 |
6. |
ŠMARJE PRI JELŠAH |
3 |
1 |
0 |
2 |
9 |
14 |
3 |
-5 |
7. |
MIBO 83 |
3 |
0 |
0 |
3 |
1 |
16 |
0 |
-15 |
SKUPINA B |
|||||||||
|
|
TEKEM |
ZMAGE |
REMI |
PORAZ |
DOS. G. |
PREJ.G. |
TOČKE |
RAZLIKA |
1. |
MM GASILČEK IMENO |
4 |
3 |
1 |
0 |
20 |
6 |
10 |
14 |
2. |
LOKA OKREPČE. GAJŠEK |
3 |
3 |
0 |
0 |
14 |
5 |
9 |
9 |
3. |
VULKANIZERSTVO F1 |
3 |
1 |
1 |
1 |
9 |
11 |
4 |
-2 |
4. |
ŠD ZAGORJE |
3 |
1 |
0 |
2 |
8 |
11 |
3 |
-3 |
5. |
ŠD PODSREDA |
4 |
1 |
0 |
3 |
14 |
17 |
3 |
-3 |
6. |
ŠD IMENO VETERANI |
3 |
1 |
0 |
2 |
8 |
17 |
3 |
-9 |
7. |
ŠD BUČE |
4 |
1 |
0 |
3 |
7 |
13 |
2 |
-6 |
Naj strelci:
8 zadetkov: Lončar ( MM Gasilček Imeno), Čonč ( Bar Mare Pristava)
7 zadetkov: Drofenik ( MM Gasilček Imeno)
6 zadetkov: Muškatevc ( ŠK Virštanj), Štus I. (ŠD KMK Ekod Kozje), Kužner ( ŠD Podsreda)
5 zadetkov: Kos (Avtovleka Hana), Koštrun ( Bar Mare Pristava)