Za nogometaši z našega območja je izjemno uspešen konec tedna, saj nobena ekipa ni izgubila.
Šmarčani so se z zmago pri nekdanjem prvoligašu povzpeli že na 2. mesto tretjeligaške razpredelnice.
Vedno višje na lestvici so tudi Šentjurčani, ki so s Koroške prinesli poln izkupiček.
V medobčinski ligi so se sosedje iz Rogatca in Rogaške Slatine razšli brez zmagovalca, odredovci pa so zmagali v Hudi jami.
3. SNL – vzhod
Agroservis Beltinci : Šmarje pri Jelšah 2:3 (0:0); 1:1 – David Firšt 76.’, 1:2 – Levin Oparenović 80.’, 2:3 – Burim Asllanaj 92.’
Ostali izidi
Malečnik : Farmtech Veržej 1:2
Čarda : Rakičan 7:0
Avto Rajh Ljutomer : Odranci 0:2
Zreče : Tromejnik G-Sukič 2:0
Koroška Dravograd : Aha Emmi Bistrica 3:1
Grad : Kovinar Štore 1:2
Lestvica
1. |
Farmtech Veržej |
9 |
7 |
0 |
2 |
27:12 |
21 |
2. |
Šmarje pri Jelšah |
9 |
5 |
3 |
1 |
28:13 |
18 |
3. |
Tromejnik G-Sukič |
9 |
6 |
0 |
3 |
20:15 |
18 |
4. |
Koroška Dravograd |
9 |
6 |
0 |
3 |
15:14 |
18 |
5. |
Čarda |
9 |
5 |
1 |
3 |
23:20 |
16 |
6. |
Zreče |
9 |
4 |
2 |
3 |
7:10 |
14 |
7. |
Agroservis Beltinci |
9 |
4 |
1 |
4 |
20:15 |
13 |
8. |
Odranci |
9 |
4 |
1 |
4 |
13:10 |
13 |
9. |
Avto Rajh Ljutomer |
9 |
4 |
0 |
5 |
11:16 |
12 |
10. |
Kovinar Štore |
9 |
3 |
0 |
6 |
11:17 |
9 |
11. |
Grad |
9 |
3 |
0 |
6 |
10:16 |
9 |
12. |
Malečnik |
9 |
3 |
0 |
6 |
10:17 |
9 |
13. |
Aha Emmi Bistrica |
9 |
2 |
1 |
6 |
12:18 |
7 |
14. |
Rakičan |
9 |
2 |
1 |
6 |
13:27 |
7 |
Naslednja tekma: sobota, 27. 10., ob 17.00 – Šmarje pri Jelšah : Koroška Dravograd.
Štajerska nogometna liga
Slovenj Gradec : Fosilum Šentjur 0:2 (0:1); 0:1 – Demir Džaferović 45.’, 0:2 – Demir Džaferović 48.’.
Ostali izidi
Pohorje : Radlje 4:1
Lenart : Žalec 2:4
Šoštanj : Peca 4:1
Marles hiše : Paloma 1:0
Kovinar Tezno : Tehnotim Pesnica 0:1
Lestvica
KLUB | ŠT | Z | N | P | GR | TČ | ||
1. | Šoštanj | 9 | 6 | 2 | 1 | 21:8 | 20 | |
2. | Žalec | 9 | 6 | 0 | 3 | 20:17 | 18 | |
3. | Peca | 9 | 5 | 2 | 2 | 16:10 | 17 | |
4. | Tehnotim Pesnica | 9 | 4 | 4 | 1 | 18:10 | 16 | |
5. | Fosilum Šentjur | 9 | 5 | 1 | 3 | 17:9 | 16 | |
6. | Radlje | 9 | 5 | 0 | 4 | 17:13 | 15 | |
7. | Pohorje | 9 | 5 | 0 | 4 | 19:17 | 15 | |
8. | Marles hiše | 9 | 5 | 0 | 4 | 11:19 | 15 | |
9. | Slovenj Gradec | 9 | 2 | 2 | 5 | 13:22 | 8 | |
10. | Lenart | 9 | 2 | 1 | 6 | 14:16 | 7 | |
11. | Paloma | 9 | 1 | 1 | 7 | 8:20 | 4 | |
12. | Kovinar Tezno | 9 | 1 | 1 | 7 | 8:21 | 4 |
V soboto, 27. 10., bodo Šentjurčani gostili Lenart. Srečanje se bo pričelo ob 15. uri.
Medobčinska nogometna liga Golgeter
Mons Claudius : NK Rogaška 1:1 (1:1); 1:0 – Uroš Krivec 26.’, 1:1 – Boštjan Hernavs 45.’ (11 m).
NK Laško – Pivovar : KNK Odred Kozje 0:2 (0:1); 0:1 – Žiga Cesar 5.’, 0:2 – Marko Narat 75.’.
Preostali izid
NK Radeče : Vojnik 3:3
KLUB | ŠT | Z | N | P | GR | TČ | ||
1. | Krško B | 7 | 7 | 0 | 0 | 29:5 | 21 | |
2. | Vojnik | 8 | 4 | 1 | 3 | 13:22 | 13 | |
3. | Mons Claudius | 8 | 3 | 3 | 2 | 24:11 | 12 | |
4. | NK Rogaška | 8 | 3 | 3 | 2 | 17:7 | 12 | |
5. | KNK Odred Kozje | 7 | 2 | 2 | 3 | 9:14 | 8 | |
6. | NK Radeče | 8 | 0 | 4 | 4 | 8:21 | 4 | |
7. | NK Laško – Pivovar | 8 | 1 | 1 | 6 | 5:25 | 4 |
V soboto, 27. 10., bo ob 15. uri v Rogatcu tekma KNK Odred Kozje : Mons Claudius, v Rogaški Slatini pa bodo gostili Radeče.