Igralci Dobovca nadaljujejo dobre predstave v letošnji sezoni, ki obetajo končno uvrstitev v samem vrhu.
KMN Dobovec Trgovine Jager : KMN Puntar 6:2; 1:0 – Matjaž Vojsk 1.’, 2:0 -Aleš Marot 27.’, 3:0 – Matjaž Vojsk 28.’, 4:0 – Aleš Vrabel 31.’, 5:0 – Aleš Vrabel 35.’, 6:0 – Uroš Kroflič 36.’.
Ostali izidi
KMN Bronx Škofije : KMN Nazarje Glin 3:2
Vuko Ljubljana : KMN Slovenske Gorice 5:4
KMN Oplast Kobarid : Predilnica Litija preloženo
Lestvica
Mesto | Klub | Tekem | Z | N | P | Goli | Točke | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dobovec Trgovine Jager | 5 | 4 | 1 | 0 | 18:11 | 13 | |
2. | KMN Oplast Kobarid | 4 | 2 | 2 | 0 | 21:16 | 8 | |
3. | KMN Puntar | 5 | 2 | 2 | 1 | 14:15 | 8 | |
4. | Predilnica Litija | 4 | 2 | 1 | 1 | 21:12 | 7 | |
5. | KMN Bronx Škofije | 5 | 2 | 1 | 2 | 18:23 | 7 | |
6. | KMN Nazarje Glin | 5 | 1 | 1 | 3 | 14:17 | 4 | |
7. | Vuko Ljubljana | 5 | 1 | 0 | 4 | 15:18 | 3 | |
8. | KMN Slovenske Gorice | 5 | 1 | 0 | 4 | 18:27 | 3 |
Črno-beli bodo v petek, 26. 10., gostovali v Zgornji Savinjski dolini.
Letna liga ŠZ Rogaška MOS servis
Rezultati zadnjega kola:
Gajc Picerija Ferčec : Stave Afna bar 0:3 b.b.,
Kostrivnica Soffy (Plevnik) : MKV montaže (Jerič 3, Kidrič, Ducman, Močnik M.) 1:6,
Kostrivnica MOS (Šeligo, Mikše) : Cerovec Fasaderstvo Krumpak (Grošič 2) 2:2,
Caffe Lasso prosti.
Kartoni:
Rdeči: Kosernik – Cerovec Fasaderstvo Krumpak.
Rumeni: Kuraj N. – Cerovec Fasaderstvo Krumpak, Erjavec – Kostrivnica MOS.
KONČNA LESTVICA
M |
IME MOŠTVA |
KROG |
ZMAGA |
REMI |
PORAZ |
GOL RAZLIKA |
TOČKE |
1 |
Cerovec Fasaderstvo Krumpak |
12 |
9 |
2 |
1 |
63:24 |
29 |
2 |
Kostrivnica MOS |
12 |
8 |
3 |
1 |
55:28 |
27 |
3 |
MKV montaže |
12 |
8 |
0 |
4 |
36:27 |
24 |
4 |
Stave Afna bar |
12 |
7 |
0 |
5 |
39:32 |
21 |
5 |
Caffe Lasso |
12 |
3 |
3 |
6 |
28:33 |
12 |
6 |
Kostrivnica Soffy |
12 |
1 |
1 |
10 |
22:63 |
4 |
7 |
Gajc Picerija Ferčec |
12 |
0 |
3 |
9 |
18:50 |
3 |
Najboljši strelec: Grošič – Cerovec Fasaderstvo Krumpak 30, Mikše – Kostrivnica MOS 24.
Najbolj športna ekipa: MKV montaže
Futsal liga Šentjur 2012
Poročilo za 20. kolo
Rezultati:
Šejki Dubaj : Švedi Bar A 4:2
Šentvid 2 : Sokoli 5:2
Podgrad : Šentvid 1 2:3
Loški hopsi : Bogi team 6:2
Simpl Žegar : Prevozi Grobin Loka 3:2
Kalobje : Nova vas 3:3
Estudiantes ŠKMŠ : Plemiči 7:7
ŠMD Blagovna : KŠŠO 3:1
Trdoglavci : ŠD Dobrina 2:3
Lestvica: | š.t. | z. | n. | p. | t. | d. | p. | g.r. | ||
1. | Šentvid 2 | 20 | 19 | 1 | 0 | 58 | 124 | 30 | 94 | |
2. | Loški hopsi | 20 | 18 | 2 | 0 | 56 | 120 | 22 | 98 | |
3. | Bogi team | 20 | 15 | 1 | 4 | 46 | 90 | 45 | 45 | |
4. | Sokoli | 20 | 12 | 1 | 7 | 37 | 63 | 54 | 9 | |
5. | Plemiči | 20 | 11 | 3 | 6 | 36 | 94 | 65 | 29 | |
6. | Estudiantes ŠKMŠ | 20 | 11 | 3 | 6 | 36 | 73 | 54 | 19 | |
7. | Simpl Žegar | 20 | 13 | 0 | 7 | 39 | 70 | 49 | 21 | |
8. | Šejki Dubaj | 20 | 9 | 3 | 8 | 30 | 60 | 47 | 13 | |
9. | ŠMD Blagovna | 20 | 8 | 3 | 9 | 27 | 49 | 45 | 4 | |
10. | Švedi Bar A | 20 | 7 | 4 | 9 | 25 | 50 | 49 | 1 | |
11. | Prevozi Grobin Loka | 20 | 7 | 1 | 12 | 22 | 50 | 73 | -23 | |
12. | KŠŠO | 20 | 6 | 2 | 12 | 20 | 50 | 83 | -33 | |
13. | Kalobje | 20 | 5 | 4 | 11 | 19 | 43 | 97 | -54 | |
14. | Nova vas* | 20 | 5 | 2 | 13 | 16 | 42 | 64 | -22 | (-1) |
15. | Šentvid 1 | 20 | 3 | 5 | 12 | 14 | 41 | 80 | -39 | |
16. | Trdoglavci | 20 | 4 | 1 | 15 | 13 | 29 | 80 | -51 | |
17. | ŠD Dobrina** | 20 | 4 | 3 | 13 | 12 | 26 | 66 | -40 | (-3) |
18. | Podgrad | 20 | 3 | 1 | 16 | 10 | 28 | 96 | -68 |
Ru. k.:
Volasko , Čadej (Šejki Dubaj)
Hostnik (Šentvid 2)
Kristan (Nova vas)
Rd. k.:
Guček R. (Trdoglavci)
Kazni: Volasko (Šejki Dubaj) prepoved igranja 1 tekme (2 ru.k.)
Čadej (Šejki Dubaj) prepoved igranja 1 tekme (2 ru.k.)
Guček R. (Trdoglavci) prepoved igranja 1 tekme ( rd.k.)
Zemljak (Švedi Bar A) prepoved igranja 1 tekmi
Vodje ekip prosimo, da poravnajo obveznosti do organizatorja, saj v nasprotnem primeru tekme ne bodo odigrane.
kartoni članarina ostalo | |||||||
Šentvid 2 2 EUR 180 EUR | |||||||
Sokoli 6 EUR | |||||||
Loški Hopsi 2 EUR 160 EUR | |||||||
Bogi team 8 EUR | |||||||
Estudiantes ŠKMŠ 19 EUR | |||||||
Švedi Bar A 9 EUR | |||||||
Simpl Žegar 31 EUR | |||||||
Previzi Grobin Loka 4 EUR | |||||||
ŠMD Blagovna 13 EUR 10 EUR | |||||||
Podgrad 2 EUR | |||||||
Šentvid 1 2 EUR | |||||||
Nova vas 2 EUR 160 EUR | |||||||
Trdoglavci 5 EUR | |||||||
ŠD Dobrina 2 EUR 100 EUR |
Minuli vikend je bil prvič v letošnji jeseni na sporedu dvojni program v Ligi malega nogometa »Štus Design« Kozjansko. Izmed vodilnih petih ekip si ni nobena privoščila nobenega spodrsljaja, čeprav je ekipa MM Gasilčev Imeno obakrat zmagala le z golom razlike. Na vrhu ostaja še naprej ŠD Podsreda pred MM Gasilčev Imeno, s tem da imata ti dve ekipi tekmo več od najbližjih zasledovalcev. Do konca so le štirje krogi in v igri za najvišja mesta še naprej ostaja pet ekip, kar je zagotovilo, da bo liga letos zanimiva vse do samega zaključka. (R.G.)
REZULTATI 25. KROGA – 12. 10. 2012 NA BUČAH
ŠD BUČE : ŠD KOZJE KMK MERKS MOF ŠTUS D. VITAMIN B. 1:6
Strelci: Frece/Štus I. 3, Muškatevc 2, Agrež
BISTRICA BAR KRANER : ŠD LESIČNO 4:2
Strelci: Černelč 2, Omerzu F. 2/Bidar, Potočnik
MM GASILČEK IMENO : BAR MARE PRISTAVA 5:4
Strelci: Alegro G., Drofenik, Lončar, Omerzu, Počivavšek D./Cmerešek, Čonč, Harinski, Majer
VULKANIZERSTVO F1 : ŠD ZAGORJE 6:0
Strelci: Baliban, Lojen, Narat M., Narat R., Šket J., Vračun
ŠD PODSREDA : ŠD PODSREDA MOTEL RIBNIK KOZJE 3:1
Strelci: Kužner 2, Novak D. / Klakočar D.
PANTERJI ZERMIT S.P. : ŠD KOZJE 2:1
Strelci: Amon, Guček R./Majerič
ŠK VIRŠTANJ in MIBO 83 prosta
REZULTATI 26. KROGA – 14. 10. 2012 NA PREVORJU
ŠD PODSREDA MOTEL RIBNIK KOZJE : PANTERJI ZERMIT S.P. 4:9
Strelci: Jug, Klakočar J., Ržen, Žučko/Planko Boš. 4, Jevšnik 3, Šket B. 2
ŠD ZAGORJE : ŠD PODSREDA 2:9
Strelci: Oprešnik, Žlender M. / Novak 6, Jagrič M. 2, Bračun
BAR MARE PRISTAVA : ŠK VIRŠTANJ 3:8
Strelci: Koštrun 2, Cmerešek / Hostnik 4, Čonč 2, Bovha N., Bovha T.
MIBO 83 : MM GASILČEK IMENO 3:4
Strelci: Frece, Jakopina, Kamenšek / Bovha 2, Alegro G., Lončar
ŠD LESIČNO : ŠD BUČE 4:7
Strelci: Bidar 2, Lah, Planko / Tisel 3, Volavšek 2, Barkovič, Šket P.
ŠD KOZJE : BISTRICA BAR KRANER 1:3
Strelci: Posteržin / Žlender F. 2, Černelč
ŠD KOZJE KMK MERKS MOF ŠTUS D. VITAMIN B. in VULKANIZERSTVO F1 prosta
LESTVICA LMN »ŠTUS D’ESIGN« KOZJANSKO PO 26. KROGU:
1. ŠD PODSREDA 55
2. MM GASILČEK IMENO 53
3. VULKANIZERSTVO F1 52
4. ŠK VIRŠTANJ 50
5. ŠDK-KMK M.M.Š.d.V.b. 49
6. BAR MARE PRISTAVA 37
7. MIBO 83 33
8. ŠD BUČE 31
9. PANTERJI ZERMIT S.P. 28
10. BISTRICA BAR KRANER 23
11. ŠD PODSREDA M. RIBNIK 19
12. ŠD KOZJE 9
13. ŠD ZAGORJE 9
14. ŠD LESIČNO 7