Futsal: lige Kozjansko, Rogaška Slatina, Šentjur in Šmarje

2. 6. 2012 8:40
 
V 14. krogu je bila derbi tekma med ekipama Vulkanizerstvo F1 in MM Gasilček Imeno, ki jo je zanesljivo dobila ekipa iz Imenega in nasprotnike prehitela na lestvici. Vodilna ekipa ŠD Kozje KMK Merks Mof Štus Design Vitamin bar ni izkoristila priložnosti, da bi povečala prednost na lestvici, saj je prvič v sezoni remizirala. Presenetila jih je ekipa ŠD Podsreda mladi, ki je dvema zadetkoma v zadnjih minutah nadoknadila zaostanek in kot prva v sezoni odščipnila točki vodilni ekipi. Remizirali je tudi starejša ekipa iz Podsrede proti ekipi Mibo 83, zmage pa so zabeležile še ekipe ŠD Buče, Bar Mare Pristava, Bistrica Bar Kraner in ŠD Kozje.
 
 
REZULTATI 14. KROGA – 1. 6. 2012 V BISTRICI OB SOTLI
VULKANIZERSTVO F1 : MM GASILČEK IMENO 0:5
Strelci: Lončar 3, Bovha S., Ceraj
ŠD BUČE : ŠD ZAGORJE 3:0
Strelci:J ug, Strle, Šket P.
PANTERJI ZERMIT S.P. : BAR MARE PRISTAVA 3:6
Strelci: Planko Boš. 2, Amon / Čonč 3, Harinski 3
BISTRICA BAR KRANER : TRGOVINE POLJE 9:1
Strelci: Černelč 4, Omerzu F. 4, Žlender / Agrež
ŠD PODSREDA : MIBO 83 3:3
Strelci: Jagrič J., Novak D., Stritar/Jakopina, Kamenšek, Vah
ŠD KOZJE KMK MERKS MOF ŠTUS D. VITAMIN BAR : ŠD PODSREDA MLADI 4:4
Strelci: Štus I. 3, Muškatevc/Jug 2, Klakočar D., Ržen
ŠD LESIČNO : ŠD KOZJE 3:8
Strelci: Strgar 2, Potočnik / Šket 3, Zupanc 3, Javeršek, Lesnika
ŠK VIRŠTANJ prosti
 

LESTVICA LMN »ŠTUS D’ESIGN« KOZJANSKO PO 14. KROGU:

1. ŠDK-KMK M.M.Š.d.V.b. 37
2. MM GASILČEK IMENO 31
3. VULKANIZERSTVO F1 30
4. ŠD PODSREDA 29
5. ŠK VIRŠTANJ 28
6. BAR MARE PRISTAVA 24
7. PANTERJI ZERMIT S.P. 19
8. BISTRICA BAR KRANER 18
9. MIBO 83 17
10. ŠD BUČE 16
11. ŠD PODSREDA MLADI 12
12. ŠD KOZJE 10
13. ŠD ZAGORJE 9
14. ŠD LESIČNO 2
15. TRGOVINE POLJE 2

 

Letna liga ŠZ Rogaška MOS servis

Rezultati 7. kroga:
MKV montaže (Močnik M. 3, Žerak, Jerič, Močnik P.) : Kostrivnica Soffy (Cvetko, Tadina) 6:2,
 
Boč (Gajšek, Strniša, Šeligo, Škrinjar) : Kostrivnica MOS (Bračun 4, Mikše 2, Ivačič) 4:7,
 
Stave Afna bar (Šepec 2, But A., But S.) : Zlatorogi (Bračun) 4:1,
 
Gajc Picerija Ferčec : Caffe Lasso preloženo,
 
Cerovec Fasaderstvo Krumpak prosti.
 
zaostala tekma 1. kroga Cerovec Fasaderstvo Krumpak (Grošič 5, Kuraj N., Krivec, Kosernik, Perkovič): Zlatorogi (Lisec) 9:1.
 
 
Kartoni:
Rumeni: Cvetko – Kostrivnica Soffy, Vesellaj, Šepec – Stave Afna bar, Kuraj Danijel – Zlatorogi.
 

LESTVICA PO 7. KROGU 


M

IME MOŠTVA

KROG

ZMAGA

REMI

PORAZ

GOL

RAZLIKA

TOČKE

1

 Cerovec Fasaderstvo Krumpak

     6

5

1

0

36:10

16

2

 Stave Afna bar

     6

5

          0

1

17:10

15

3

Kostrivnica MOS

     6

4

2

0

       33:15

14

4

MKV montaže

     6

4

0

2

       18:15

        12

5

Caffe Lasso

     5

2

2

1

 12:12

          8

6

Gajc Picerija Ferčec

     6

2

1

3

18:22

7

7

Kostrivnica Soffy

      7

1

1

5

15:33

4

8

Zlatorogi

      6

1

0

5

8:24

          3

9

Boč

     6

0

0

6

11:27

          0

 

 

Liga ŠentjurPoročilo za 8.kolo:

 

Rezultati:

Šentvid 1 : Simpl Žegar 1:5

Šentvid 2 : Bogi team 7:3

Sokoli : KŠŠO 7:1

Švedi Bar A : Prevozi Grobin Loka 1:1

Trdoglavci : ŠMD Blagovna 1:3

Nova vas : Podgrad 1:3

Kalobje : Plemiči 1:9

Loški Hopsi : ŠD Dobrina

Estudiantes ŠKMŠ : Šejki Dubaj 1:0

 

 

Ru.k.: 

Novak (Sokoli)
Kolar (Švedi Bar A)
Šket (Nova vas)
Jakopin (Plemiči)

 

Kazni:

Šket (Nova vas) prepoved igranja 1 tekme ( 2 ru.k.)
Krivec (Bogi team) prepoved igranja

 

Lestvica:

š.t.

z.

n.

p.

t.

d.

p.

g.r.

1.

Šentvid 2

8

8

0

0

24

54

12

42

2.

Loški Hopsi

7

6

1

0

19

37

12

25

3.

Plemiči

8

6

0

2

18

48

16

32

4.

Bogi team

8

6

0

2

18

33

19

14

5.

Simpl Žegar

8

6

0

2

18

32

20

12

6.

Estudiantes ŠKMŠ

8

5

1

2

16

24

11

13

7.

Sokoli

8

5

1

2

16

27

17

10

8.

ŠMD Blagovna

8

4

0

4

12

19

14

5

9.

Šejki Dubaj

8

4

0

4

12

23

21

2

10.

Švedi Bar A

8

3

1

4

10

24

18

6

11.

ŠD Dobrina

7

3

0

4

9

14

22

-8

12.

Prevozi Grobin Loka

8

2

1

5

7

11

32

-21

13.

Trdoglavci

8

2

0

6

6

11

25

-14

14.

Nova vas

8

2

0

6

6

18

35

-17

15.

Šentvid 1

8

1

2

5

5

15

26

-11

16.

Kalobje

8

1

2

5

5

17

41

-24

17.

KŠŠO

8

1

1

6

4

15

43

-28

18.

Podgrad

8

1

0

7

3

9

47

-38

 
 

Liga Šmarje pri Jelšah

 
AP KRIVEC : MIZ. ČERNOŠA 6 : 4
DROFENIK 4, MRAZ, ČAKŠ 1 TER ŠKODA A 3, ŽOLGER 1

PIV. HALER : SV. PETER 2 : 7
Tekma se ne registrira, zahtevamo izjavo ekipe Sv. Peter zaradi igranja ČONČA, ki je bil pod suspenzom!

TAJKUNI : AV HANA 5 : 2
BRAČKO D 2, ARTNJAK, BRAČKO M, ARBAJTER 1 TER CESAR, ARZENŠEK 1

MM JOŽE : LEMBERG 2 : 2
KOLAR 2 TER JANČIČ U 2


Obvestili:

Obe preloženi tekmi se morata odigrati do zadnjega kroga lige v prvem delu! Kasnejših rezultatov ne bomo upoštevali!

Med strelci vodi ARTNJAK z 10 zadetki!

1.

TAJKUNI

6

6

0

0

39   :

11

18

2.

MM JOŽE

7

3

1

3

20   :

26

10

3.

SV. PETER

4

3

0

1

17   :

8

9

4.

LEMBERG

6

2

3

1

14   :

11

9

5.

AP KRIVEC

5

3

0

2

22   :

24

9

6.

BAR MARE

6

2

0

4

15   :

23

6

7.

AV HANA

6

1

2

3

11   :

17

5

8.

PIV. HALER ORAČ

4

1

1

2

10   :

13

4

9.

MIZ. ČERNOŠA

6

0

1

5

11   :

28

1

 

 

 
 
Vam je članek zanimiv? Delite ga s prijatelji:
X
149 queries in 0,695 seconds.