Futsal: zimske lige Rogaška Slatina, Podčetrtek in Šmarje pri Jelšah

6. 2. 2012 8:24

 

Zimska liga ŠZ Rogaška MOS servis

Rezultati 9. kroga

Skupina A
Šejki Dubaj (Vrečko) : Gajc Picerija Ferčec (Šket, Kores) 1:2,
Rebus (Fajs, Halužan, Kidrič, Boršič Marjan) : Zlatorog (Pobežin 2, Ducman 2, Kuraj D., Plevčak, Vojsk) 4:7,
Cerovec Fasaderstvo Krumpak (Krivec 2, Perkovič) : Legende 3:0,
Central cafe (Firer 2, Černoša 2, Asllanaj, Kosernik) : Kinder jajčke (Firšt David 5, Firšt Uroš) 6:6
ŠD Šentvid prosti.

Skupina B
Kostrivnica MOS (Mikše 3, Erjavec 2, Šeligo 2, Strašek) : Kostrivnica mladi 9:0,
Kostrivnica Soffy (Drofenik, Strniša) : Argentina (Hernaus 4, Prah 2, Krklec 2, Mikše 2, Križanec) 2:11,
Caffe Lasso (Inkret, Lesjak, Krušlin) : Gostišče pod Goro (Tokić) 3:1,
ŠD Žetale (Žajdela Matej) : Transport biro (Neskić, Špoljar) 1:2,
Butik Dolores prosti.

Kartoni
Rdeči: Železnik Andrej – ŠD Žetale, Vojsk – Zlatorog.

Rumeni: Neskić – Transport biro, Kitak D. – Gostišče pod Goro, Šepec – Kostrivnica mladi, Firšt D. – Kinder jajčke, Šket, Kores – Gajc Picerija Ferčec, Očko – Zlatorog, Kuraj Alen, Perkovič – Cerovec Fasaderstvo Krumpak.

Prepoved igranja: Železnik Andrej – ŠD Žetale, Vojsk – Zlatorog, zaradi rdečega kartona. Ob plačilu kazni lahko igrata v 2. krogu razigravanja.

Naj strelci:
Skupina A: Aslllanaj – Central cafe 23, Firšt D. – Kinder jajčke 23, Marot – ŠD Šentvid 10;
Skupina B: Golob – Butik Dolores 13, Mikše – Kostrivnica MOS 11, Neskić – Transport biro 10.

Fair play:
Skupina A: Legende – brez kartonov, ŠD Šentvid 3 rumene, Rebus, Cerovec Fasaderstvo Krumpak po 4;
Skupina B: Kostrivnica mladi in Kostrivnica Soffy dva rumena, Butik Dolores in Transport biro po tri.

 

ZIMSKA LIGA MOS servis – Skupina A

LESTVICA PO 9. KROGU

M
IME MOŠTVA
KROG
ZMAGA
REMI
PORAZ
GOL
RAZLIKA
TOČKE
1
Central cafe
8
6
2
0
62 : 15
20
2
 ŠD Šentvid
8
6
1
1
26 : 20
19
3
 Cerovec Fasaderstvo Krumpak
8
5
2
1
27 : 15
17
4
 Kinder jajčke
8
4
3
1
37 : 23
15
5
 Gajc 	Picerija Ferčec
8
3
2
3
21 : 20
11
6
 Rebus
8
2
0
6
25: 33
6
7
 Zlatorog
8
2
0
6
17 : 35
6
8
 Šejki Dubaj
8
2
0
6
22 : 31
6
9      
 Legende
8
1
0
7
15 : 58
3

V krogu Rebus, Zlatorog, Šejki Dubaj imajo vse tri ekipe v medsebojnih tekmah 3 točke, v medsebojni gol razliki je najboljši Rebus (10:8), drugi Zlatorog (8:6) in tretji Šejki Dubaj (3:7). Rebus je dosegel več golov kot Zlatorog.

 

ZIMSKA LIGA MOS servis – Skupina B

LESTVICA PO 9. KROGU

M
IME MOŠTVA
KROG
ZMAGA
REMI
PORAZ
GOL
RAZLIKA
TOČKE
1
Butik Dolores
8
6
0
2
43 :33
18
2
 Transport 	biro
8
6
0
2
34 : 24
18
3
 ŠD Žetale
8
6
0
2
24 : 11
18
4
 Kostrivnica MOS
8
5
1
2
33 : 18
16
5
 Argentina
8
3
2
3
31 : 20
11
6
 Gostišče pod Goro
8
3
1
4
25 : 25
10
7
 Kostrivnica mladi
8
3
0
5
22 :34
9
8
 Kostrivnica Soffy
8
1
0
7
17 : 42
3
9      
Caffe Lasso
8
1
0
7
20 : 32
3

V krogu ekip na prvih treh mestih je Butik Dolores zbral 6, Transport biro 3, ŠD Žetale 0 točk. Kostrivnica Soffy je v medsebojni tekmi premagala Caffe Lasso. 

 

Urnik 1. kroga razigravanja- nedelja, 12. februar

13,00 Legende : Caffe Lasso

13,50 Šejki Dubaj : Argentina

14,40 Zlatorog : Gostišče pod Goro

15,30 Rebus : Kostrivnica mladi

16,20 Gajc Picerija Ferčec : Kostrivnica Soffy

17,10 Kinder jajčke : Butik Dolores

18,00 Cerovec Fasaderstvo Krumpak :Transport biro

18,50 ŠD Šentvid : ŠD Žetale

19,40 Central cafe : Kostrivnica MOS

 

REZULTATI TEKEM ZLMN V PODČETRTKU 2011/12

10. KROG – 5. 2. 2012

PODSREDA MLADI : ŠK VIRŠTANJ 2:6 (1:4)
Strelci: Umek (1), Kunej(1) – Jakopina(2), Bovha T. (1), Čonč (1), Hostnik (1), Založnik(1)

ŠD PODSREDA : NEZNANKA X 3:2 (1:0)
Strelci: Novak D. (1), Kužner(1), Bovha(1)- Horjak A.(2)
Kartoni: Ovčar RU

ŠD IMENO VETERANI : VULKANIZERSTVO F1 0:6 (0:3)
Strelci: Baliban (2), Lojen (2), Moškon (1), Šket J.(1)

LOKA VULKANIZACIJA MULEJ : TRGOVINA POLJE 15:2(8:1)
Strelci: Vojsk (5), Doberšek (4), Zendzianowsky (3), Žafran(2), Gajšek(1) – Hostnik A.(1), Hostnik B.(1)

EKOD BUČE : AVTOPREVOZNIŠTVO KRIVEC 2:3 (1:3)
Strelci: Volavšek (1), Muškatevc (1) – Mraz (1), Drofenik(1), Čakš (1)
Kartoni: Čakš RU

MM GASILČEK IMENO : ŠD PRISTAVA 4:5 (0:1)
Strelci: Alegro (2), Ceraj (1), Počivavšek (1) – Harinski(2), Kramarič (1), Cmerešek(1), Žličar P. (1)

PANTERJI PREVORJE – prosti

OBVESTILO: Prepoved nastopa v 10. krogu imajo:Čakš (Avtoprevozništvo Krivec), Ovčar (Neznanka x) – dva rumena kartona 

 

LESTVICA STRELCEV PO 10. KROGU:

30 zadetkov: Vojsk (Loka Vulkanizacija Mulej)
21 zadetkov: Horjak (Neznanka X)
14 zadetkov: Lončar (MM Gasilček Imeno), Planko (Panterji Prevorje),
13 zadetkov: Belak ( Neznanka x)
12 zadetkov: Novak (ŠD Podsreda), Brečko (Neznanka X)

 

LESTVICA ZIMSKE LMN PODČETRTEK PO 10. KROGU:

 

 
 
TEKEM
ZMAGE
REMI
PORAZ
DOS. G.
PREJ.G.
TOČKE
RAZLIKA
1.
ŠD PODSREDA
10
7
1
2
48
24
22
24
2.
LOKA VULKANIZA. 			MULEJ
9
7
0
2
67
19
21
48
3.
VULKANIZERSTVO F1
9
7
0
2
35
18
21
17
4.
AVTOPREVOZNI. 			KRIVEC
9
7
0
2
35
22
21
13
5.
MM GASILČEK IMENO
9
6
1
2
46
21
19
25
6.
NEZNANKA X
10
5
1
4
61
30
16
31
7.
PANTERJI PREVORJE
9
5
0
4
40
41
15
-1
8.
ŠK VIRŠTANJ
9
4
2
3
32
25
14
7
9.
ŠD PRISTAVA
9
3
2
4
31
42
11
-11
10.
PODSREDA MLADI
9
3
0
5
17
29
9
-12
11.
EKOD BUČE
10
1
1
8
22
38
4
-16
12.
ŠD IMENO VETERANI
9
1
0
8
17
81
3
-64
13.
TRGOVINA POLJE
9
0
0
9
3
68
-1
-65

 

Zimska liga Šmarje pri Jelšah 

Rezultati 7. kroga

BAR MARE : SEGON 8 : 1
BRAČKO, PODHRAŠKI 2, SUMLAK, DROFENIK, ERJAVEC, PEVEC PO 1 TER LEVSTIK 1
KARTON: PINOZA SEGON

AVTO SOTLA : KALOBJE 0 : 3

TAJKUNI : EKODAR 9 : 2
VOJSK, HOSTNIK 3, ARTNJAK, BRAČKO D, HROVATIČ 1 TER PAHOLE 2
BRAČKO D 2XRU, PAVZA V NASL. KROGU!

SV. PETER : PREV. GROBIN 7 : 1
ČONČ 6, KOKOT S 1 TER GROBIN 1

AVTOVLEKA HANA : ALFAGRAD 8 : 9
KOS, ARZENŠEK, KOPRIVC, ZATLER PO 2 TER ISKRAČ R 4, ŠTANCEV 2, ISKRAČ G, PUNGARŠEK, MASTNAK PO 1

MIZ. ČERNOŠA : ŠD MESTINJE 2 : 4
FIRŠT D 2TER DROFENIK 2, JANČIČ U, ČAKŠ PO 1
KARTON: VREŽE F MIZ. ČERNOŠA

MIZ. ČERNOŠA : ALFAGRAD 2 : 8
VREŽE J, ŽOLGER S PO 1 TER ISKRAČ G 3, ISKRAČ R, JOHAN, ŠTANCAR, BRGLEZM ČAUŠ PO 1
KARTON: ČAUŠ I ALFAGRAD

 

LESTVICA SKUPINE A

1.

TAJKUNI

6

5

1

0

39 :

10

16

2.

MM JOŽE

6

4

1

1

31 :

17

13

3.

EKODAR

6

4

0

2

35 :

26

12

4.

KALOBJE

6

3

0

3

23 :

26

9

5.

AVO SOTLA

6

3

0

3

23 :

16

8-1

6.

BAR MARE

6

1

0

5

18 :

29

3

7.

SEGON

6

0

0

6

5 :

50

0

LESTVICA SKUPINE B

1.

ALFAGRAD

6

6

0

0

46 :

6

18

2.

ŠD MESTINJE

6

4

0

2

34 :

18

12

3.

MIZ. ČERNOŠA

6

4

0

2

31 :

22

12

4.

SV. PETER

6

2

1

3

24 :

24

7

5.

AV HANA

6

2

1

3

25 :

36

7

6.

PREV. GROBIN

6

2

0

4

18 :

32

6

7.

ŠD TINSKO

6

0

0

6

8 :

41

0

Na lestvici skupine A ni enakega števila točk, v skupini B pa je ŠD Mestinje pred Miz. Černoša zaradi medsebojnega srečanja, Sv. Peter pa je boljši po razliki v zadetki, medsebojni srečanje se končalo 3 : 3!

Na lestvici strelcev vodijo: PAHOLE 17, ČONČ 14, FIRŠT D 13, ISKRAČ R, HORVAT 11, HOSTNIK 10, JOHAN 9, FAJS 8, VOJSK, ARTNJAK, PUNGARŠEK, HARINSKI 7 itd.

Tako imamo skupine:
-za 1.-4. mesto so ekipe: TAJKUNI, MM JOŽE, ALFAGRAD in ŠD MESTINJE
-za 5.-8. mesto: EKODAR, KALOBJE, MIZ.ČERNOŠA in SV. PETER
-za 9.-12 mesto: AVTO SOTLA, BAR MARE, AV HANA in PREV. GROBIN ter
-za 13. in 14. mesto SEGON in ŠD TINSKO.

PARI SO SLEDEČI:

nedelja, 12. 2. 2012
-ob 8.30 uri SEGON : ŠD TINSKO
9.20 MIZ. ČERNOŠA : SV. PETER
10.10 KALOBJE : EKODAR
11.00 TAJKUNI : ŠD MESTINJE
11.50 MM JOŽE : ALFAGRAD
12.40 AV HANA : BAR MARE
13.30 PREV. GROBIN : AVTO SOTLA

nedelja, 19. 2. 2012
-ob 8.30 uri BAR MARE : AVTO SOTLA
9.20 AV HANA : PREV. GROBIN
10.10 SV. PETER : EKODAR
11.00 MIZ. ČERNOŠA : KALOBJE
11.50 ŠD MESTINJE : ALFAGRAD
12.40 TAJKUNI : MM JOŽE
13.30 ŠD TINSKO : SEGON

nedelja, 26. 2. 2012
-ob 8.30 uri SEGON : ŠD TINSKO
9.20 PREV. GROBIN : BAR MARE
10.10 AVTO SOTLA : AV HANA
11.00 EKODAR : MIZ. ČERNOŠA
11.50 KALOBJE : SV. PETER
12.40 MM JOŽE : ŠD MESTINJE
13.30 ALFAGRAD : TAJKUNI
14.20 ZAKLJUČEK LIGE s podelitvijo pokalov in priznanj!

Opozarjamo ekipo AVTO SOTLA, da odigrajo svoje tekme športno do konca lige!

 

 

 

Vam je članek zanimiv? Delite ga s prijatelji:
X
171 queries in 0,738 seconds.